jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۶۰۴۷۱ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۸

شب گذشته برنامه خندوانه میزبان مجید خسرو انجم کاریکاتوریست بود.

دعوت مهمان رامبد از علی پروین برای حضور در خندوانه

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته برنامه خندوانه میزبان مجید خسرو انجم کاریکاتوریست بود. او توانست طرح‌‌های منحصر به فردی را با تلفیق نقاشی و ابزار خلق کند.

در آغاز گفت‌وگو خسرو انجم به وقف زندگی رامبد جوان برای شادی مردم اشاره کرد و اینکه باید قدر امثال جوان را بدانیم.

وی در خصوص تفاوت کاریکاتور و کارتون گفت: کاریکاتور اغراق در چهره است؛ اما کارتون اغراق در موضوع است.

مهمان خندوانه در خصوص شروع فعالیت خود گفت: سال 72 که پانزده سال داشتم، کار خودم را شروع کردم. اولین کارتونی که کشیدم را هنوز دارم.

در بخش دیگر خندوانه، آثار این کاریکاتوریست نشان داده شد و خسرو انجم درباره هر یک توضیح داد.

خسرو انجم به این موضوع اشاره کرد که همه خلاقیت دارند؛ اما باید آن را پرورش دهند. وی گفت: خلاقیت یعنی در زمین فوتبال که چارچوب آن مشخص است، به خوبی دریبل بزنیم و پاس بدهیم نه اینکه با قابلمه تو زمین بازی کنیم. البته روزمرگی خلاقیت را از بین می‌برد.

خسرو انجم در بخشی از برنامه از رابطه خود با پسرش گفت؛ اینکه با او کل کل دارد و همیشه پسرش برنده است. وی گفت: من و پسرم بیشتر با هم فوتبال بازی می‌کنیم (خنده). تیم‌های مورد علاقه‌ من بارسلونا و اسپانیا هستند.

جوان هم در این باره گفت: من فوتبالی نیستم؛ اما پدرم پرسپولیسی دو آتیشه است و به تیم ملی برزیل علاقه دارد.

در ادامه برنامه خسرو انجم از علی پروین اسطوره پرسپولیس دعوت کرد تا به خندوانه بیاید و گفت: خیلی دوست دارم که از خانه خندوانه را ببینم در حالی که علی پروین روی صندلی مهمان نشسته؛ «علی آقا پروین بیا دیگه».

در بخش پایانی برنامه، قرار شد خسرو انجم کارگاهی را برای علاقه‌مندان به یادگیری کاریکاتور برگزار کند و البته قول داد که در آن برای شرکت کنندگان کباب درست کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر