jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۶۰۴۷۱ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۸

شب گذشته برنامه خندوانه میزبان مجید خسرو انجم کاریکاتوریست بود.

دعوت مهمان رامبد از علی پروین برای حضور در خندوانه

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته برنامه خندوانه میزبان مجید خسرو انجم کاریکاتوریست بود. او توانست طرح‌‌های منحصر به فردی را با تلفیق نقاشی و ابزار خلق کند.

در آغاز گفت‌وگو خسرو انجم به وقف زندگی رامبد جوان برای شادی مردم اشاره کرد و اینکه باید قدر امثال جوان را بدانیم.

وی در خصوص تفاوت کاریکاتور و کارتون گفت: کاریکاتور اغراق در چهره است؛ اما کارتون اغراق در موضوع است.

مهمان خندوانه در خصوص شروع فعالیت خود گفت: سال 72 که پانزده سال داشتم، کار خودم را شروع کردم. اولین کارتونی که کشیدم را هنوز دارم.

در بخش دیگر خندوانه، آثار این کاریکاتوریست نشان داده شد و خسرو انجم درباره هر یک توضیح داد.

خسرو انجم به این موضوع اشاره کرد که همه خلاقیت دارند؛ اما باید آن را پرورش دهند. وی گفت: خلاقیت یعنی در زمین فوتبال که چارچوب آن مشخص است، به خوبی دریبل بزنیم و پاس بدهیم نه اینکه با قابلمه تو زمین بازی کنیم. البته روزمرگی خلاقیت را از بین می‌برد.

خسرو انجم در بخشی از برنامه از رابطه خود با پسرش گفت؛ اینکه با او کل کل دارد و همیشه پسرش برنده است. وی گفت: من و پسرم بیشتر با هم فوتبال بازی می‌کنیم (خنده). تیم‌های مورد علاقه‌ من بارسلونا و اسپانیا هستند.

جوان هم در این باره گفت: من فوتبالی نیستم؛ اما پدرم پرسپولیسی دو آتیشه است و به تیم ملی برزیل علاقه دارد.

در ادامه برنامه خسرو انجم از علی پروین اسطوره پرسپولیس دعوت کرد تا به خندوانه بیاید و گفت: خیلی دوست دارم که از خانه خندوانه را ببینم در حالی که علی پروین روی صندلی مهمان نشسته؛ «علی آقا پروین بیا دیگه».

در بخش پایانی برنامه، قرار شد خسرو انجم کارگاهی را برای علاقه‌مندان به یادگیری کاریکاتور برگزار کند و البته قول داد که در آن برای شرکت کنندگان کباب درست کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر