jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۵۷۶۹۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۵:۱۹

گروه معارف شبکه پنج سیما به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع)، ویژه برنامه های مختلفی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است که در شب و روز ولادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت بر روی آنتن می‌رود.

ویژه برنامه‌های ولادت امام رضا (ع) در شبکه پنج

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه پنج سیما، «افق هشتم» عنوان میان برنامه کوتاه به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع) است که در شب و روز میلاد امام هشتم شیعیان به روی آنتن می رود.

این میان برنامه دارای بخش های کلام رهبری، پخش تصاویر از حرم امام رضا (ع)، گزارش زائران امام رضا (ع) و... است که در فواصل برنامه های این شبکه پخش می شود.

پخش دعای کمیل از حرم امام رضا (ع) پنجشنبه 12مردادماه ساعت 22:20 دقیقه از شبکه پنج روی آنتن می رود.

برنامه عطر عاشقی نیز روز جمعه 13 مردادماه بصورت زنده از حرم مطهر امام رضا (ع) با موضوع ولایت مداری منتظران در سیره امام رضا (ع) بر روی آنتن می رود.

مستند سلام آسمان ویژه ولادت با سعادت امام رضا (ع) نیز روز پنج شنبه 12 مردادماه پخش می شود.

برنامه تا نیایش روز جمعه 13 مردادماه همزمان با ولادت با سعادت امام رضا (ع) بصورت زنده بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

دکتر سید حمید میرباقری کارشناس مذهبی این برنامه درباره سیره زندگی امام رضا (ع) برای مخاطبان صحبت خواهد کرد.

پخش مولودی و وله به مناسبت ولادت امام رضا (ع) از دیگر میان برنامه های مناسبتی است که در فواصل مختلف از شبکه پنج سیما برای مخاطبان و عاشقان حرم رضوی نمایش داده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر