jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۵۷۶۳۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۴

در شب ولادت شمس الشموس حضرت امام رضا (ع) مستند «در مکتب عشق» از شبکه یک روی آنتن می رود.

پخش مستند «در مکتب عشق» از شبکه یک

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، این مستند که زندگی روحانی جوانی را روایت می کند که عاشقان پابوسی حرم امام رضا (ع) را رایگان و با هزینه شخصی به زیارت امام هشتم می برد.

حجت الاسلام فلاح نژاد که از روحانیون مستقر در روستای «ولایت رود آسارا»ی کرج است که خانواده ها و بخصوص سالمندانی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشدند را بصورت اردویی و با حداقل هزینه و یا بدون هزینه و با کمک خیرین اعزام می کند.

عباس لهراسبی مجری طرح، مهران رستمی تهیه کننده، هاشم عطار تصویربردار و مهدی رمضانی کارگردان مستند در مکتب عشق هستند که پنج شنبه 12 مرداد حوالی ساعت 20 از شبکه یک پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر