jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۵۷۲۲۳ ۰۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۲

آغاز مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

پارتی‌بازی و خاطره‌گویی در برنامه خندوانه +عکس

شب گذشته برنامه خندوانه با آغاز مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو به روی آنتن رفت.

پارتی‌بازی و خاطره‌گویی در برنامه خندوانه +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو برنامه تلویزیونی خندوانه آغاز شد.

در آغاز برنامه خندوانه، احسان کرمی در خصوص برنامه توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه رامبد جوان، شقایق دهقان و اشکان خطیبی و حسن معجونی به عنوان مربی حضور یافتند و درباره شاگردان خود صحبت کردند.

در بخش دیگر برنامه، احسان کرمی مخاطبان را به دیدن مستند دو شرکت‌کننده شب گذشته خندوانه، «میثم درویشان‌پور و محمد معتضدی» دعوت کردند.

این دو شرکت‌کننده در مستندی که برنامه خندوانه از آنها ساخته بودند درباره حضور در خندوانه و تجربه‌های کسب شده خود گفتگوی جذابی داشتند.

با قرعه‌کشی احسان کرمی، ابتدا میثم درویشان‌پور و سپس محمد معتضدی استندآپ کمدی خود را آغاز کرد.

میثم درویشان‌پور استندآپ کمدی خود را پیرامون پارتی بازی پزشکان اجرا کرد و با یک اجرای جذاب و شیرین از موضوع اننقاد کرد، شقایق دهقان درباره این اجرا گفت: خاطره تعریف کردن درویشان‌پور بسیار جذاب است و به جای همه افراد در خاطره خود بازی می‌کند. معجونی نیز گفت که برای درویشان‌پور باید متن های خوب تغذیه شود چراکه می‌تواند اجرای خوب داشته باشد. جوان هم از اجرای او لذت برده بود.

در بخش دیگر برنامه خندوانه، محمد معتضدی استندآپ کمدی خود را پیرامون آشنایی دو نفر در عصر حجر، اجرا کرد. دهقان درباره این اجرا گفت: معتضدی در اجرا مخاطب را شگفت‌زده می‌کند و هیچ چیزی کم نمی‌گذارد.

معجونی نیز به خلاقیت معتضدی اشاره کرد. خطیبی گفت؛ از اجرا لذت بردم. خسته نباشی، طراحی خوبی داشت.

جوان عنوان کرد: معتضدی با تلاش و صبوری خود رو به جلو حرکت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر