jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۵۷۲۲۳ ۰۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۲

آغاز مرحله نیمه نهایی خنداننده شو

پارتی‌بازی و خاطره‌گویی در برنامه خندوانه +عکس

شب گذشته برنامه خندوانه با آغاز مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو به روی آنتن رفت.

پارتی‌بازی و خاطره‌گویی در برنامه خندوانه +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو برنامه تلویزیونی خندوانه آغاز شد.

در آغاز برنامه خندوانه، احسان کرمی در خصوص برنامه توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه رامبد جوان، شقایق دهقان و اشکان خطیبی و حسن معجونی به عنوان مربی حضور یافتند و درباره شاگردان خود صحبت کردند.

در بخش دیگر برنامه، احسان کرمی مخاطبان را به دیدن مستند دو شرکت‌کننده شب گذشته خندوانه، «میثم درویشان‌پور و محمد معتضدی» دعوت کردند.

این دو شرکت‌کننده در مستندی که برنامه خندوانه از آنها ساخته بودند درباره حضور در خندوانه و تجربه‌های کسب شده خود گفتگوی جذابی داشتند.

با قرعه‌کشی احسان کرمی، ابتدا میثم درویشان‌پور و سپس محمد معتضدی استندآپ کمدی خود را آغاز کرد.

میثم درویشان‌پور استندآپ کمدی خود را پیرامون پارتی بازی پزشکان اجرا کرد و با یک اجرای جذاب و شیرین از موضوع اننقاد کرد، شقایق دهقان درباره این اجرا گفت: خاطره تعریف کردن درویشان‌پور بسیار جذاب است و به جای همه افراد در خاطره خود بازی می‌کند. معجونی نیز گفت که برای درویشان‌پور باید متن های خوب تغذیه شود چراکه می‌تواند اجرای خوب داشته باشد. جوان هم از اجرای او لذت برده بود.

در بخش دیگر برنامه خندوانه، محمد معتضدی استندآپ کمدی خود را پیرامون آشنایی دو نفر در عصر حجر، اجرا کرد. دهقان درباره این اجرا گفت: معتضدی در اجرا مخاطب را شگفت‌زده می‌کند و هیچ چیزی کم نمی‌گذارد.

معجونی نیز به خلاقیت معتضدی اشاره کرد. خطیبی گفت؛ از اجرا لذت بردم. خسته نباشی، طراحی خوبی داشت.

جوان عنوان کرد: معتضدی با تلاش و صبوری خود رو به جلو حرکت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر