jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۵۴۲۸۶ ۰۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۵

عاشقان مکتب اهل بیت و محبان امام رضا (ع) شنونده «مولای مهربانی» از رادیو ایران باشند.

ترویج فرهنگ دوستی در «مولای مهربانی»

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، در این برنامه سعی خواهد شد با استفاده از لقب رئوف امام رضا به مسئله رافت، محبت و مهربانی در سیره آن بزرگوار بپردازیم و در جهت زندگی اسلامی آثار همدلی و محبت را در جامعه دینی بررسی کنیم.

در این مسیر از مصداق های ملموس زندگی امام رضا و چگونگی برخورد ایشان در مراحل مختلف زندگی در جهت تالیف قلوب در قالب داستان شعر و روایت استفاده خواهیم کرد.

از بخش های دیگر برنامه می توان به محبت و دوستی از منظر قرآن، زندگی رحمانی و شعرخوانی و بخش های کارشناسی کوتاه و داستانی متناسب با موضوع برنامه اشاره کرد.

در این برنامه به خیریه هایی که به نام امام رضا (ع) فعالیت می کنند بصورت مستند گزارشی پرداخته خواهد شد.

دکتر برمائی کارشناس حضوری برنامه در باره تبیین محبت و مهربانی در زندگی صحبت می کند .در آیتم «حدیث یار»شعرخوانی در منقبت حضرت رضا(ع) با صدای شعرا پخش می شود.

«خورشید بی فروغ» آیتم گزارشی مصداق های داستانی بصورت روایی از زندگی حضرت رضا (ع) است.

برنامه مولای مهربانی به تهیه کنندگی حسین معصومی، گویندگی حسن همایی، نویسندگی نفیسه فرازنده نیا، آیتم سازی وحید بیات، راوی آرش احمدی پنج شنبه دوازدهم مرداد ساعت 22:05 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر