jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۵۰۲۷۵ ۲۰ تير ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۱

تهیه کننده «رادیو جمعه» با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حقوق بشر آمریکایی و جنایت های آل سعود، آل خلیفه و داعش گفت: بخش های نمایشی رادیو جمعه با محور قرار دادن این موضوعات در قالب معرفی قبیله هایی به شکل کمدی و طنز طراحی شده است.

معرفی جنایت های آل سعود در  رادیو جمعه

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان در خصوص آیتم های این برنامه در تابستان گفت: ما برای هر برنامه یک موضوع محوری انتخاب کرده ایم که مردم در ایام تابستان با آن سر کار دارند البته رویکرد اصلی برنامه صرفا موضوعی نیست و این انتخاب موضوع فقط خط برنامه را تعیین می کند و طبیعی ست که در برنامه به نکات خاص ،ظریف و طنز ماجرا بپردازیم.

قدوسیان مسائلی مانند پر کردن اوقات فراغت، گرمای تابستان، کلاس های آموزشی، ترافیک در تابستان، سفر و مشکلات آن را دست مایه نویسندگان برنامه دانست و ادامه داد: در طول برنامه ها همه شخصیت ها و تیپ های برنامه رادیو جمعه همچون تیپ هایی مثل «منقاشیان»، «ماشاء الله خان»، «ننه کتی»، «شنگول»، «زعفرانی»، «بیتا و مهناز»، «فرزاد و فرهاد»، «قائووتی»، «غضنفر»، «دلاور»، «ج .ض»، «غش غشی»، «سرسام»، «شیطونک» و «فسقل» حضور دارند ضمن اینکه برنامه از نمایش های کوتاه و بلند، طنز آهنگ، لطیفه های مردمی و مسابقه تشکیل شده است.

قدوسیان با بیان اینکه در فصل تابستان چند آیتم به برنامه اضافه شده،خاطر نشان کرد:«دفتر خاطرات» که هر هفته با یکی از طیف های جامعه و فعالیت های آنها در یک هفته کاری شوخی کرده ایم.

هنرمندان «رادیو جمعه» تلفیقی از پیشکسوتان و جوانان طناز رادیو هستند.که جمعه های هر هفته از ساعت 9:00 اوقات خوشی را برای شنوندگان این شبکه رادیویی فراهم می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر