jamejamonline
استان ها کرمان کد خبر: ۱۰۴۹۲۲۳ ۱۷ تير ۱۳۹۶  |  ۱۵:۱۴

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری سه نفر از اعضای باند کارچاق کنی در سطح استان کرمان خبر داد که با جعل عنوان وکیل و وعده و وعید به افراد میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده اند.

انهدام باند کارچاق‌کنی با جعل عنوان وکیل در کرمان

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی دادستانی کل کشور، دادخدا سالاری گفت: اعضای این باند کارچاق‌کنی با فریب مردم و مراجعان به مجموعه دستگاه قضایی استان کرمان تحت عنوان وکیل و افرادی که توان ارتباط با دادگستری را دارند اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کردند.

وی افزود: سه نفر از اعضای اصلی این گروه با تلاش حفاظت اطلاعات قوه قضاییه در کرمان دستگیر شده‌اند. تحقیقات در زمینه شناسایی دیگر اعضای این باند کارچاق‌کنی ادامه دارد وپرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

دادستان کرمان با تاکید بر اینکه دامن دستگاه قضایی در استان و البته در سطح کشور مبرا از وجود افرادی است که بخواهند فریب کارچاق‌کن‌ها را بخورند و در دام آنها بیفتند از عموم مردم خواست فریب چنین افرادی را نخورند و با هوشیاری کامل در صورت مواجهه با هر فردی که خارج از چارچوب و ضوابط رسیدگی به پرونده ها وعده داده و یا تقاضای غیر قانونی مطرح می کند حتما و در اسرع وقت مسئولان مربوطه را در جریان قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: