jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۰۰۲۸۹ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۱

آیات عظام مکارم شیرازی،نوری همدانی وجوادی املی درمراسم راهپیمایی 22 درقم شرکت کردند.

حضور مراجع عظام در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز با حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن قم، حضور مردم را پرشور تر از سالهای گذشته دانست و افزود: امسال دشمنان تهدیدات خود را با گمان اینکه مردم از نظام اسلامی مایوس و دلسرد خواهند شد، افزایش دادند اما مردم امروز با این حضور استثنایی و مثال زدنی نقشه های آنان را نقش بر آب کردند.

ایت الله نوری همدانی هم در جمع راهپیمایان 22 بهمن قم در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما حضور مردم در راهپیمایی را مهمترین گزینه نظام اسلامی علیه مواضع خصمانه دشمنان دانست .

وی افزود: این حضور حماسی دارای سه پیام اساسی برای دشمنان است که جانفشانی برای انقلاب، پاسخ کوبنده به دشمنان و وفاداری به اصل نظام و ولایت فقیه از مهمترین پیام های این حضور حماسی است.

آیت الله جوادی آملی هم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن 95 در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت: حضور در راهپیمایی وفای به عهد و تقویت نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی است که هر دوستی را امیدوار و هر دشمنی را نا امید می کند که ان شاءالله نظام اسلامی تا ظهور صاحب اصلیش از هر خطری مصون خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر