jamejamonline
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
داستان تغییر معمولی‌ها

داستان تغییر معمولی‌ها

همین كه نام كوچك سه شخصیت نقی، ارسطو و بهبود را بدون شرح و توضیح اضافه می‌آوریم و مطمئنیم خوانندگان این سطور آنها را می‌شناسند، خود گواه صادقی است كه این شخصیت‌ها به چهره‌های ملی نمایشی بدل شده‌اند كه هر فرد ایرانی آنها را به مثابه مشاهیر تلویزیونی می‌شناسند.

«نون» بیار خنده ببر!

«نون» بیار خنده ببر!

هر یک از هنرمندان به سهم خودشان سعی می‌کنند در این روزهای کرونایی مردم را سرگرم کنند. یکی از این هنرمندان هم سعید آقاخانی است که سیزدهمین اثر را در کسوت کارگردانی برای این روزهای سخت آماده کرده و قرار است از بیستم‌فروردین مخاطبان تلویزیون را به مناطق زیبای کردنشین ایران ببرد تا مردم با تماشای قصه‌های آقای نورالدین خانزاده که شهره به آقای نون خ است در این شب‌ها سرگرم شوند البته اکثر مردم ایران زمین، نوروز 98 با این آقا و دخترانش مرجان، شیرین، روژان و کژال از خطه کردنشین آشنا شدند که هرشب لبخند را به لب هایشان می‌آورد و حالا دوباره قرار است این لبخند مهمان خانه‌ها شود.

کرونا مثل افسانه است

کرونا مثل افسانه است

این روزها كه فاصله‌گذاری اجتماعی و در خانه ماندن اصل مصونیت از كروناست، حتما همه هنرمندان و فیلمسازان به اثری فكر می‌كنند كه درباره كرونا بسازند. نقاشان و كاریكاتوریست‌ها زودتر می‌توانند اثرشان را تولید كنند، اما فیلمسازان حتما به فیلمی فكر می‌كنند كه می‌توان با توجه به شرایط موجود آن را بسازند؛ شرایطی خاص كه كرونا برای كل دنیا به وجود آورده، شرایطی خاص است كه پیش از این فقط در تخیل آدم‌ها شكل می‌گرفت.