تنها شناگر پارالمپیکی ایران از صعود به فینال بازماند

تنها شناگر پارالمپیکی ایران به مرحله فینال ۵۰ متر آزاد پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک نرسید.

شوخی های بولت با المپیک ادامه دارد +عکس

اوسین بولت، دونده جامائیکایی مقتدرانه فینالیست دوی 200متر شد.

اقدامات آموزشی فدراسیون دو و میدانی

دور یک میز دوشنبه 25مرداد در گفت و گو با مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی، گرزی رییس آکادمی ملی دو و میدانی و نعیما خواجوی رییس کمیته آموزش به بررسی آخرین وضعیت این رشته در کشور پرداخت.

جوان ایرانی 436 کیلومتر شنا کرد

این شناگر ایرانی رکورد 432 کیلومتری شناگر ایرلندی در آبهای آزاد را از وی ربود.

درگذشت پیشکسوت دوومیدانی ایران

پیشکسوت دوومیدانی ایران روز گذشته به دیار حق شتافت.

ایران با یک نماینده در دوومیدانی قهرمان جهان

تیم ملی دوومیدانی جوانان ایران با یک نماینده در رقابت‌های جهانی شرکت می‌کند.

رقابت های دوومیدانی لهستان

پرتاب نایب قهرمان المپیک به ۶۴ متر هم نرسید

احسان حدادی در رقابتهای دوومیدانی لهستان با پرتاب ۶۳.۶۱ متری چهارم شد. او اگرچه نسبت به مسابقه قبلی پرتاب بهتری داشت اما هنوز با رکورد خود فاصله زیادی دارد.

المپیکی‌های دوومیدانی ایران به 10 رسید

موسوی و قلعه‌نویی در پرتاب چکش تعداد سهیمه‌های المپیک دوومیدانی را به 10 رساندند.

حدادی دوم آسیا شد!

۱۰ ایرانی در میان دوومیدانی‌کاران برتر قاره کهن

در میان دوومیدانی کاران برتر آسیا ۱۰ دونده ایرانی حضور دارند.

شنای ایران با وایلدکارت به المپیک می رود

با پایان مسابقات شنای انتخابی المپیک شناگران ایران از سوی فدراسیون جهانی یک سهمیه اعطایی (وایلد کارت) شرکت در المپیک ریو را کسب کردند.

ارزنده هشتمین المپیکی دوومیدانی شد

ملی‌پوش پرش طول کشورمان موفق به کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو شد.

طلای المپیک بولت پس گرفته می‌شود

یکی از مدال های طلای المپیک اوسین بولت از او پس گرفته می شود.

آخرین تلاش های «دختر باد» برای تصاحب سهمیه المپیک

مریم طوسی باید از آخرین فرصت خود جهت کسب سهمیه المپیک استفاده کند.

کار سخت شناگران برای ورود به المپیک

ورزش‌های مادر و بحران‌های موجود بر سر راه این ورزش‌ها، یکی از چالش‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک است. با آن که همگان انتظار دارند، اوضاع فدراسیون‌های ورزش‌های مادر در ایران بهتر شود، اما هر سال که می‌گذرد، امیدی به پیشرفت این ورزش‌ها نیست و هر بار مشکلات تازه‌ای متوجه این فدراسیون‌هاست.

82 روز تا المپیک

المپیک بزرگ‌ترین رویداد ورزشی است که هر ورزشکاری آرزو دارد یک بار آن را تجربه کند. امسال بازی‌های المپیک تابستانی در ریودوژانیرو برگزار می‌شود که این رویداد بزرگ 28 رشته ورزشی و هزاران ورزشکار با ملیت‌های مختلف را زیر پرچم المپیک جمع می‌کند. ایران نیز مانند سال‌های پیش در میدان المپیک حاضر است تا علاوه بر تحقق شعار دوستی ملت‌ها، دستاورد ورزشی خود را به نمایش بگذارد. بر این اساس هر روز به اتفاقات المپیکی ورزش نگاه کوتاهی می‌اندازیم.

قاسمی: در اروپا به دنبال تجربه‌های تازه می‌گردم

در مسابقه‌های دوومیدانی آغاز فصل که در شیراز برگزار شد، اتفاقات جالبی افتاد و تعداد قابل‌توجهی از مردان المپیکی ایران آنجا حضور داشتند، ازجمله رضا قاسمی. دونده دوهای سرعت که پیش از این در بخش مردان مسابقه‌های داخل سالن موفق شد رکورد 60 متر را که به خودش تعلق داشت، بهبود بخشد.

86 روز تا المپیک

المپیک بزرگ‌ترین رویداد ورزشی است که هر ورزشکاری آرزو دارد یک بار آن را تجربه کند. امسال بازی‌های المپیک تابستانی در ریودوژانیرو برگزار می‌شود که این رویداد بزرگ 28 رشته ورزشی و هزاران ورزشکار با ملیت‌های مختلف را زیر پرچم المپیک جمع می‌کند. ایران نیز مانند سال‌های پیش در میدان المپیک حاضر است تا علاوه بر تحقق شعار دوستی ملت‌ها، دستاورد ورزشی خود را به نمایش بگذارد. بر این اساس هر روز به اتفاقات المپیکی ورزش نگاه کوتاهی می‌اندازیم.

حدادی به دنبال ورودی لیگ الماس

رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی ایران ورزشکاران مواد مختلف را در شیراز دور هم جمع کرد تا دوومیدانی شاهد روزهای خوبی در این دوره از مسابقه‌ها باشد. حضور ورزشکاران المپیکی و آن دسته از دوومیدانی‌کارانی که شانس رقابت‌های المپیک هستند گرمای زیادی به رقابت‌ها داده بود. ضمن آن که کیفیت رقابت‌ها نیز نسبتا مطلوب ارزیابی شد.

قهرمان 100 متر ایران :

در اروپا با یوسین بولت می‌دوم

برنامه دونده‌های ایران برای المپیک ریودوژانیرو سرعت بیشتری به خود گرفته است و در این میان دونده‌های سرعت جایگاه ویژه‌ای دارند، زیرا قرار است تا اواخر اردیبهشت به مسافرت اروپایی در آلمان و ایتالیا بروند.

115 روز تا المپیک

نفس‌های‌گرم دو ومیدانیالمپیک بزرگ‌ترین رویداد ورزشی است که هر ورزشکاری آرزو دارد یک بار آن را تجربه کند. امسال بازی‌های المپیک تابستانی در ریودوژانیرو برگزار می‌شود که این رویداد بزرگ 28 رشته ورزشی و هزاران ورزشکار با ملیت‌های مختلف را زیر پرچم المپیک جمع می‌کند. ایران نیز مانند سال‌های پیشین در میدان المپیک حاضر است تا علاوه بر تحقق شعار دوستی ملت‌ها، دستاورد ورزشی خود را به نمایش بگذارد. بر این اساس هر روز به اتفاقات المپیکی ورزش نگاه کوتاهی داریم.

قبلی۲بعدی