لوگوی جام جم سیما
  • 0

  با پرویز فلاحی پور از خاطرات دیروز تا دلگیری‌های امروز

  امان از این فضای مجازی!

  قدیمی‌ترها خاطرات زیادی از مناسبت‌ها و آیین‌های سنتی دارند.وقتی پای صحبت آنها می‌نشینی بیشترشان روی یک نکته تاکید دارند؛ گذشته بهتر از اکنون است!‌ البته این که برای ما ایرانی‌ها معمولا گذشته بهتر از حال است، جای بررسی و تحقیق دارد !

  • 0

  گفت‌وگو با سیامک صفری، بازیگر مجموعه «آنام»

  تلویزیون دوباره رونق گرفته‌ است

  سیامک صفری در عرصه نمایش و تئاتر، بازیگر صاحب‌نامی است. او تاکنون در نمایش‌های مطرح و تحسین‌شده‌ای چون هتل پلازا، رمولوس کبیر، خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان فراهانی و می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد ایفای نقش کرده است.

  • 0

  الهام غفوری؛ تهیه‌کننده سریال پایتخت:

  مردم معتبرترین جایزه را به ما دادند

  سریال «پایتخت» توانست از چهارمین جشنواره سیما که پنجشنبه‌ شب برگزار شد، جایزه بهترین سریال را از نگاه مخاطبان از آن خود کند؛ سریالی که پنجمین سری آن نوروز 97 از شبکه یک روی آنتن خواهد رفت.

  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با بیژن بیرنگ به بهانه زادروزش

  رویـا دارم آرزو نــه!

  زادروزش را مهمان تحریریه جام‌جم بود و برایمان از مسیر 40 ساله‌اش در هنر گفت. فکر می‌کرد 70 ساله شده است، بچه‌های تدارکات روزنامه به اشتباه برایش شمع 65 خریده بودند اما او درحقیقت امروز 68 ساله است! خودش این اشتباه را به فال نیک گرفت و خواست همان شمع‌های اشتباهی را فوت کند تا دوباره سه سال جوان شود.

  • 0

  گپ و گفت خودمانی جام‌جم با فرهاد قائمیان به بهانه سالروز تولدش

  من فرهاد 18 سـال دارم!

  فرهاد قائمیان هم آرام است و هم مهربان. هرگز به دنبال هیاهو و جنجال نبوده و به همین دلیل همیشه بدون حاشیه کارش را انجام می‌دهد. او در طول این سال‌‌ها خیلی سخت و گزیده نقش ‌هایش را انتخاب کرده و از همین‌روست که وقتی کارنامه هنری او را بررسی می‌کنیم، متوجه رنگین کمانی از نقش‌های رنگارنگش در تئاتر، سینما و تلویزیون می‌شویم. او چند بار نقش پلیس را داشته، اما در هر اثری به گونه‌ای متفاوت این کاراکتر را خلق کرده و می‌توان گفت که همیشه مخاطبانش را غافلگیر کرده است.

  • 0

  ابراهیمی در گفت‌و‌گو با جام‌جم:

  فیلمنامه دکتر ماهان مرا جذب کرد

  بازیگر سریال خانواده دکتر ماهان گفت: توجه به مساله حفاظت از محیط‌زیست امری ضروری است و امیدوارم ساخت سریال دکتر ماهان سنگ بنای تولید آثاری دیگر در تلویزیون با موضوع حفاظت از محیط‌زیست باشد.

  • 0

  گفت‌وگو با عبدالرضا اکبری، بازیگر سریال «آنام»

  «امید» شناسنامه دارد

  «آنام» به کارگردانی جواد افشار و به قلم امیرعباس پیام، این شب‌ها با ترکیب خوبی از بازیگران باسابقه و جوان روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود. عبدالرضا اکبری بازیگر شخصیت «امید»،‌ یکی از نقش‌های اصلی این سریال را برعهده دارد. کسی که حضورش از گذشته تا به حال بر روند قصه تاثیرگذار است و به نظر می‌رسد یکی از شخصیت‌هایی باشد که در ادامه ماجرا نقش موثری در گره‌گشایی کلاف قصه دارد. با او درباره ویژگی‌های این نقش و تجربه حضور در این مجموعه گفت‌وگو کردیم.

  • 0

  گفت‌وگو با جمشید مشایخی، به بهانه نقش‌آفرینی به‌یادماندنی در سریال «هزاردستان»

  نمی‌شود با ادا درآوردن جای دیگری را گرفت / ماجرای بازیگری که سر قبر ها قرآن می خواند!

  نگاهی به تیتراژ «هزاردستان» بیندازی، ‌از معدود بازماندگان این مجموعه و البته به سبب ابعاد نقش مهم‌ترین آنهاست. مردی که از شکار آهو به شکار انسان روی می‌آورد، اما در ادامه قلم را جایگزین تفنگ می‌کند و از رضا تفنگچی می‌شود، ‌رضا خوشنویس. دستی که پیش از این ماشه می‌چکاند این‌بار قلم را بر کاغذ می‌رقصاند. لکن سیر تحولات و طی طریق تسلسل‌وارش، او را در نهایت به خویشتن خویش بازمی‌گرداند.

  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با کاوه خداشناس، بازیگر سریال «رنج پنهان»

  یوسف مجموعه‌ای از نمی‌دانم‌هاست

  کاوه خداشناس سال‌هاست وارد هنر بازی و بازیگری شده است. او این هنر را از مرحوم استاد سمندریان و نیز فردوس حاجیان آموخت؛ موسیقی، عکاسی، تئاتر و دستیاری کارگردانی را تجربه کرد و بعد با ایفای نقش در فیلم متفاوت «خداحافظ رفیق» به کارگردانی بهزاد بهزادپور به سینما راه پیدا کرد. در عرصه تلویزیون هم مخاطبان، بیشتر او را با ایفای نقش در مجموعه‌های رستگاران، عملیات 125 و برادر می‌شناسند؛ مجموعه‌هایی که از خداشناس، عموما شمایل پسری آرام، خانواده‌دوست و نجیب را ترسیم کرده‌اند.

  • 0

  با الهه رضایی، مجری قدیمی تلویزیون درباره وظایف پدر و مادری

  والدین نابلد، بزرگ‌ترین تهدید برای فرزندان

  کشور ما در مرحله گذار از سنت به مدرنیته است. این موضوع بد نیست و نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. اما برای این دوران گذار باید راه‌هایی را بلد باشیم تا کمترین آسیب را ببینیم. در این میان تربیت بچه‌ها یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که والدین با آن مواجه هستند؛ این‌که چگونه فرزند خود را از نظر جسمی و ذهنی پرورش دهند تا او در بزرگسالی با مشکلات کمتری روبه رو شود و بتواند زندگی موفقیت‌آمیزی را تجربه کند.

  • 0

  گفت‌وگو با علی همت مومی‌وند؛ دوبلور باسابقه

  در دوبله انیمیشن، اسیر بازیگر نیستیم

  کارتون‌ها، فیلم‌ها و سریال‌هایی چون «باب اسفنجی»، «گربه سگ»، «داستان اسباب‌بازی»، «قصه‌های جزیره» و «تنها در خانه» از جمله آثاری است که علی‌همت مومی‌وند به عنوان دوبلور در آنها حضور داشته است؛ البته از میان کارنامه هنری او احتمالا خاطره انگیزترین‌شان کارتون‌هایی باشد که این دوبلور با خلق تیپ‌های متفاوت و با بهره بردن از تنوع رنگ صدایش برای بیشتر گروه‌های سنی و نه تنها کودکان به یادماندنی کرده است.

  • 0

  گفت‌وگو با مژده لواسانی، مجری تلویزیون

  با همه مشغله‌ام، کربلا و مشهدم ترک نمی‌شود

  چند سالی است او را در تلویزیون می‌بینیم. برنامه‌های مختلفی اجرا می‌کند و تاکنون نشان داده بر کارش مسلط است و اطلاعات خوبی دارد که می‌تواند برنامه‌هارا بدون حاشیه‌های بی‌مورد اداره کند و مخاطب خاص خودش را هم داشته باشد.

  • 0

  خاطره‌بازی جام‌جم با مجموعه «دزدان مادربزرگ»

  چند دزد و یک مادربزرگ مهربان

  روز عید غدیر خم بود و مادربزرگ که آینه و شمعدان و طاقچه‌ها را دستمال کشیده، حیاط و باغچه‌ها را آب‌پاشی کرده، لباس سبز سیدی‌اش را پوشیده و عیدی‌هایش را برای فرزندان و نوه‌ها در زرورق پیچیده بود، منتظر نشسته بود چشم به راه آمدن مهمانان. اما زنگ تلفنی که جای در به صدا درآمد، خبر از نیامدن یک‌یک مهمانان داد و مادربزرگ ماند و تنهایی....

  • 0

  با رضا ساکی، طنزنویس و تهیه‌کننده رادیو

  با سروصدای الکی نمی‌توان مردم را شاد کرد

  بیدار شدن از خواب و صبح زود رفتن به سرکار، یکی از دشوارترین کارهایی است که خیلی‌‌ها به آن عادت نمی‌کنند، هر چند روزها و سال‌های زیادی این کار را انجام می‌دهند. رادیو و تلویزیون‌های جهان با شناخت همین ویژگی انسانی، سال‌هاست برنامه‌های صبحگاهی را طراحی و روانه آنتن می‌کنند تا مردم را شاداب‌تر کرده و به آنها برای یک روز کاری انگیزه بدهند.

  • 0

  گفت‌وگو با سعید مظفری، دوبلور پیشکسوت

  تشویق‌ها باعث شد در دوبله بمانم

  صدایش آنقدر لطیف و جوان است که باور نمی‌کنی این روزها حدود هفتاد و چند سال سن دارد.