stats
لوگوی جام جم سیما
  • 0

  با کارگردان «شمیم باران» درباره زندگی مرحوم آیت‌ الله احمد مجتهدی تهرانی

  مرجع ساده‌ زیستی و مهربانی

  10 سال پیش در چنین روزهایی، ایران در سوگ یکی از بهترین انسان‌های روی زمین نشسته بود.آیت ‌الله احمد مجتهدی تهرانی؛ مردی بزرگوار، عالم،مردم دوست، خوش‌سخن و... که همه عمر خود را صرف آموزش طلبه‌هایی کرد که سال‌های سال می‌توانند مبلغ خوبی برای دین اسلام باشند.

  • 0

  حمید گودرزی در گفت‌و‌گو با جام‌جم تاکید کرد:

  «پاهای بی‌قرار» یک اتفاق در کارهای تاریخ معاصر

  حمید گودرزی با بازی در سریال تلویزیونی «دانی و من» به کارگردانی علی عبدالعلی‌زاده که سال 78 از شبکه تهران به نمایش درآمد میان مردم شناخته شد. البته این بازیگر با وجود چهره شدن، تلاش کرده با وسواس نقش‌هایش را انتخاب کند، به همین دلیل کارنامه تلویزیونی او خیلی به لحاظ کمیت پربار نیست، اما سعی داشته کاراکترهای متفاوتی را ایفا کند.

  • 0

  با حمید ابراهیمی، بازیگر تلویزیون و تئاتر

  مافیای بازیگری نمی‌گذارد وارد سینما شوم!

  خودش می‌گوید، نقش‌های‌ مثبت جای کار ندارد و به بازیگر اجازه نمی‌دهد توانایی‌هایش را به نمایش بگذارد برای همین است که از بازی در نقش‌های منفی ناراضی نیست، هرچند این‌ روزها دست‌های پشت پرده و مافیای بازیگری آنقدر قوی شده که به او کمتر فرصت داده می‌شود مقابل دوربین بازی کند، اما او ناامید نشده و هنوز هم بازیگری برایش در اولویت است.

  • 0

  گفت‌وگو با رویا جاویدنیا، بازیگر سریال «سایه‌بان»

  آدم‌ها را سیاه و سپید نمی‌بینم

  مخاطبان سینما او را با نقش‌آفرینی در فیلم‌هایی چون «مینای شهر خاموش»، «شبانه‌روز»، «بیداری»، «گس» و «وارونگی» می‌شناسند. رویا جاویدنیا با این که پیش از این تجربه حضور در چند سریال تلویزیونی را داشته اما این شب‌ها با حضور در «سایه‌بان» بیش از گذشته برای مخاطبان قاب کوچک به چهره‌ای آشنا مبدل شده است. جاویدنیا بازیگر بی‌حاشیه‌ای است و برخلاف نقش مهشید در این مجموعه برخورد گرم و صمیمانه‌ای دارد. با او درباره تجربه حضور در سریال «سایه‌بان» و ویژگی‌های نقش‌اش گفت‌وگو کردیم.

  • 0

  با نیما کرمی، مجری برنامه «صبحی دیگر»

  پول همسرم را صرف مخارج زندگی نمی‌کنم!

  چند سال است نامش با برنامه «صبحی دیگر» شبکه آموزش گره خورده .برنامه‌ای که سال‌هاست تلاش می‌کند صبحی متفاوت برای بینندگان تلویزیون رقم بزند.

  • 0

  گپ‌و‌گفت با پوران درخشنده؛ کارگردان سینما

  راه و رسم عشق‌ورزی را بلد نیستیم

  از معدود فیلمسازانی است که از همان ابتدای ورودش به دنیای سینما دغدغه‌های مشخصی داشت و در همه این‌ سال‌ها تلاش کرده در فیلم‌هایش بحران‌هایی که خانواده‌های هر دوره و زمانه را تهدید می‌کند به نمایش بگذارد.

  • 0

  گفت‌وگو با محمدرضا غفاری بازیگر مجموعه «سایه‌بان»

  جامعه ما پر از‌«آرمان» است

  محمدرضا غفاری حالا مدت‌هاست در مقام بازیگر در تلویزیون و سینما فعالیت دارد. جوانی که تصویرش در روزگار نوجوانی و برای اولین بار از قاب دوربین پوران درخشنده دیده شد و او در «رویای خیس» نقش نوجوانی در دوران بلوغ را ایفا کرد که با مشکلات مختلفی دست‌وپنجه نرم می‌کرد.

  • 0

  با محمد مسلمی از عموهای فیتیله‌ای تا دوقلوها

  تامین هزینه یک میلیاردی درمان دختر سرطانی

  محمد مسلمی، کارگردان و یکی از بازیگران مجموعه عمو‌های فیتیله‌ای است که برای بچه‌ها و آدم‌بزرگ‌ها شخصیت‌های آشنایی هستند.

  • 0

  گپ و گفت با ایرج میلانی، مجری تلویزیون و چهره‌ماندگار گردشگری ایران

  پول، اصل سفر نیست!

  یکی از مجریان تلویزیون که در کارش متخصص است و سال‌هاست درباره حوزه‌‌ای که به زیر و بم آن تسلط دارد برای تلویزیون برنامه‌سازی کرده و طبیعت و جغرافیای متنوع ایران را به مردم معرفی می‌کند.

  • 0

  گفت‌وگو با عباس محبی، بازیگر طنز رادیو

  تلخی‌های زندگی با کمی شکر قابل تحمل است!

  می‌گوید جان‌علی‌ها هیچ‌وقت از بین نمی‌روند؛ فقط سبک زندگی‌ا‌ش تغییر می‌کند. اگر30 سال قبل جان‌علی با الاغش تردد می‌کرد، حالا گاو و گوسفندها و زمین‌هایش را فروخته و ماشین شاسی بلند سوار می‌شود، اما طرز فکرش همانی بود که حدود سه دهه قبل به برنامه «صبح جمعه با شما» آمد و زد زیر آواز و خواند: «عمله دسته دسته ....همه یک جا نشسته ... دیگه نِمروم ولایت...»

  • 0

  گفت‌وگو با مهران رجبی به بهانه 56 ساله شدنش

  خودم را بازی می‌کنم

  مهران رجبی خود واقعی‌اش در فیلم‌ها و سریال‌هاست؛ همین‌طور بذله‌گو، شاداب، صمیمی و خنده‌رو. کافی است با او برای حتی چند دقیقه هم‌صحبت شوید، آن وقت است که در همان چند لحظه کوتاه همراهش می‌خندید.

  • 0

  رضا رفیع، طنزپرداز و مجری تلویزیون:

  وقتی متولد شدم به ریش دنیا خندیدم!

  می‌گوید آنقدر به طنز علاقه داشته و در این رشته تبحر پیدا کرده که طنز را از مطبوعات به تلویزیون آورده و شکل جدیدی از طنز را در رسانه دیداری به تصویر کشیده است.

  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با سروش صحت به بهانه سریال «لیسانسه‌ها2»

  فعلا لیسانسه‌ام شاید فوق لیسانس گرفتم!

  داستان حبیب، مسعود و مازیار حالا به میانه مسیر خود رسیده و این سه جوان با تمام خنده‌ها، شادی‌ها، گرفتاری‌ها و غم‌هایشان، جای خود را در دل مخاطبان تلویزیون‌ باز کرده‌اند.

  • 0

  با نسیم ادبی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

  بزرگ‌ترین حامی‌ام خداست

  سال‌هاست در تئاتر فعالیت دارد و با کارگردانان خوبی هم همکاری کرده؛ کارگردانانی مثل پری صابری، زنده‌یاد هما روستا، نادر برهانی مرند، بهروز قریب و...