stats
لوگوی جام جم سیما
  • 0

  گزارش جام‌جم از سریال نوروزی شبکه 2

  «تعطیلات رویایی» از شیراز تا کیش

  سریال «تعطیلات رویایی» روایت‌کننده قصه زندگی دو برادر به نام‌های رحیم و رستم است که تصمیم می‌گیرند با خانواده هایشان یک سفر زمینی را از شیراز به سمت کیش تجربه کنند. در این سفر برای آنها ماجراهای زیادی اتفاق می‌افتد و باعث می‌شود تبدیل به یک سفر رویایی شود. این موضوع سریال نوروزی شبکه دو است که به تهیه کنندگی مجید اوجی و کارگردانی علیرضا امینی مراحل تصویربرداری را در شیراز پشت‌سر می‌گذارد. اوجی تلاش دارد با تولید این مجموعه یک اثر مخاطب پسند طنز و مفرح را برای ایام نوروز مخاطبان تولید کند تا از تماشای آن لذت ببرند.

  • 0

  خاطره‌بازی جام‌جم با مجموعه دهه شصتی «عطر گل یاس»

  عطـر خـوش آشتی

  مجموعه نمایشی تلویزیونی «عطر گل یاس» را یادتان هست؟ همان مجموعه‌ای که در سال 1369 به کارگردانی بهمن زرین‌پور روی آنتن رفت و داستان فراز و فرودهای قهر دو برادر را روایت و در نهایت با ایجاد آشتی میان خودشان و خانواده‌هایشان، کام مخاطبان را شیرین می‌کرد.

  • 0

  سفیران خارجی از امشب مهمان شبکه پنج می شوند

  اولین قسمت برنامه «سفیران» با محوریت بازنمایی تجارت خارجی، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دوشنبه 23 بهمن ماه ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

  • 0

  این برنامه هر روز ساعت 17 از رادیو معارف پخش می‌شود

  زندگی مومنانه «به رنگ خدا»

  برنامه سازان رادیو معارف در برنامه «به رنگ خدا» درصدد هستند با محوریت قرآن و احادیث، راه زندگی دینی را به مخاطبان خود نشان بدهند. این برنامه رادیویی به مدت یک هفته، مخاطبان را بر سفره آیات الهی و هفته دیگر بر خوان کلام عترت می‌نشاند.

  • 0

  اینستاگردی

  بازیگری که حیوان خانگی دوست نداشت + عکس

  پانته آ بهرام، بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش در برنامه «من و شما» از حیوانات خانگی اش صحبت کرد، اینستاگرامش را با پستی جالب در مورد این موضوع به روز کرد.

  • 0

  مستند «اربعین» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حمید مجتهدی روی میز تدوین قرار دارد

  یک عاشقانه آرام از حضوری میلیونی

  شکوه، عظمت و زیبایی پیاده‌روی اربعین از قاب دوربین‌های خبری و گزارش‌های تصویری بسیار تاثیرگذار است چه برسد به این که استاد و پیشکسوت مستندسازی این شکوه و زیبایی را به قاب تصویر بکشد و دریچه‌ای متفاوت برای تماشایش فراهم کند.

  • 0

  «رجال پهلوی» به شبکه مستند می‌آیند

  مجموعه مستندهای «رجال پهلوی» با پخش آثاری درباره امیرعباس هویدا، اشرف پهلوی و اسدا... علم به مناسبت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی از 7 بهمن ساعت 22 روی آنتن شبکه مستند سیما رفته است.