لوگوی جام جم سیما
  • 0

  رادیو ایران در «جهان 96»

  گروه سیاسی رادیو ایران در ویژه برنامه «جهان 96» به بررسی رویدادها و اتفاقات مهم سال 96 در حوزه سیاست می پردازد.

  • 0

  مدیر چندرسانه‌ای و فضای مجازی صدای جمهوری اسلامی ایران به جام‌جم خبر داد:

  نرم‌افزار جدید برای مخاطبان رادیو

  معاونت صدای رسانه‌ ملی با هدف احترام به نیاز مخاطبان در فضای مجازی، از نسخه 3 اپلیکیشن در روز میلاد حضرت زهرا(س) رونمایی کرده است.

  • 0

  «یک، دو، صدا» مسابقه ای برای علاقمندان به حرفه اجرا

  رادیو ایران در شب های بهاری برای دوستداران گویندگی و اجرا مسابقه «یک، دو، صدا» را روی آنتن می برد.27 نفر در نه گروه سه نفره تا پایان تعطیلات نوروز در رقابتی نفسگیر، برای برنده شدن تلاش می کنند. به سه نفر برگزیده «تندیس»، «جایزه نقدی» و لوح تقدیر داده می شود.

  • 0

  3 پیشنهاد برای مخاطبان نوروزی رادیو

  رادیو امسال نیز همچون سال‌های گذشته در ایام نوروز همراه شنوندگان است و با برنامه‌های سرگرم‌کننده، شادی و نشاط را به آنها هدیه می‌دهد. اطلاع‌رسانی درباره وضع راه‌ها، مسائل ایمنی مربوط به نوروز، وضع آب و هوا و معرفی نقاط گردشگری و راهیان نور از دیگر فعالیت‌های رادیو در ایام عید است. در این میان شنیدن چند برنامه خالی از لطف نیست که شنیدنش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  • 0

  پخش بیش از 3000 دقیقه برنامه نوروزی از رادیو

  حمید شاه‌آبادی با اشاره به پخش برنامه‌های نوروزی از 27 اسفند تا 14 فروردین اعلام کرد که در این ایام 3451 دقیقه برنامه نوروزی از 16شبکه رادیویی در ایام نوروز پخش می‌شود و تلاش می‌کنیم رادیو، همراه، همدم و مونس مردم در این ایام خجسته باشد.

  • 0

  آغاز به‌کار رادیو بهاران

  رادیو بهاران برای دومین سال متوالی برای پوشش رویدادهای سفرهای راهیان نور و گزارش‌های بهاری راه‌اندازی شد.

  • 0

  روایت افرادی که فرهنگ زندگی فاطمی را سرلوحه کارشان قرار داده اند

  «عشق نام دیگر توست» از رادیو ایران

  رادیو ایران با ویژه برنامه ولادت حضرت زهرا و روز مادر در «عشق نام دیگر توست» به روایت هایی موازی از زندگی حضرت زهرا و افراد جامعه می پردازد.

  • 0

  جشن رویش در رادیو ایران

  معاون امور جنگل سازمان مراتع و آبخیز داری کشور در جشن رویش رادیو ایران حضور می یابد.

  • 0

  این برنامه را هر روز از رادیو ورزش بشنوید

  بفرمایید «یک فنجان چای داغ»

  اگر می‌خواهید شنونده یک گفت‌وگوی صمیمانه و بی‌پرده با قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی در رشته‌های مختلف باشید، کافی است هر روز ساعت 13 و 5 دقیقه موج رادیوی خودتان را روی فرکانس رادیو ورزش تنظیم کنید تا این برنامه را بشنوید و با تجربیات ورزشکاران از زوایای مختلف آشنا شوید؛ ورزشکارانی که توانسته‌اند نام ایران و پرچم مقدس کشورمان را در سراسر دنیا به اهتزاز درآورده و افتخارآفرینی کنند. این برنامه رادیویی به تهیه‌کنندگی عبادا... رضایی و گویندگی مسعود اسکویی، محمدرضا منصوریان، غلامعلی پیرایرانی و مائده علاقه‌مند پخش می‌شود.