stats
لوگوی جام جم سیما
  • 0

  پخش زنده اجراهای موسیقی فجر در رادیو ایران

  تهیه کننده برنامه کافه هنر با اشاره به پخش زنده قسمت‌هایی از اجراهای جشنواره موسیقی فجر در این برنامه، «کافه هنر» را محفلی برای حضور هنرمندان این عرصه دانست.

  • 0

  کسب و کارهای اینترنتی، یک فرصت است

  مدیر کل توسعه کارآفرینی و بهره وری وزارت تعاون گفت: سیاستگذاران و مسئولان امر برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی باید از ظرفیت های موجود در حوزه فناوری اطلاعات به شکل صحیح استفاده کنند.

  • 0

  «مادری دیگر» در رادیو نمایش

  سه شنبه 26 دی ماه، شنونده نمایش رادیویی «مادری دیگر» به کارگردانی: مینو جبارزاده از رادیو نمایش باشید.

  • 0

  گزارش جام‌جم از برنامه «خونه زندگی»

  آموزش مهارت‌های زندگی در رادیو سلامت

  اگر مشتاق شنیدن مباحثی همچون مهارت‌های زندگی، فرزندپروری در خانواده، کنترل خشم، مهرورزی، ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت، تحکیم بنیان خانواده و... هستید، کافی است از شنبه تا پنجشنبه ساعت 10 و 20 دقیقه صبح شنونده برنامه «خونه زندگی» از رادیو سلامت باشید.

  • 0

  خونه زندگی یک برنامه تعاملی تاثیرگذار

  یکی از عواملی که به ما کمک می‌کند، زندگی خوب و موفقی داشته باشیم، این است که خود را بشناسیم، احساس خوبی در مورد خودمان داشته باشیم و از آنچه هستیم، شاد و راضی باشیم. بنابراین باید نسبت به مهارت‌های زندگی آگاهی داشته باشیم تا به این هنر دست پیدا کنیم. این نوع مهارت به ما کمک می‌کند شناخت بیشتری‌ در مورد خصوصیات، نیازها، خواسته‌‌ها، اهداف، نقاط ضعف، نقاط قوت و احساسات خودمان داشته باشیم.

  • 0

  واکاوی نقش رسانه ملی در افزایش نشاط اجتماعی به بهانه روز خنده

  حال خوب با رادیو و تلویزیون

  امروز در تقویم جهانی با عنوان روز خنده لقب گرفته است. روزی که قرار است بهانه‌ای باشد برای خندیدن و یادآوری این معجزه. اگر به بهانه این روز به فعالیت‌های رسانه ملی نگاهی بیندازیم، با انبوهی از آثار طنز شاخص مواجه می‌شویم که هرکدام در زمانه پخش خود غوغایی در جامعه به راه انداخته و جمعیت کثیری را شاد کرده‌اند. خندیدن و شادی حق مردم است و رسانه ملی هم با پخش آثار طنز مختلفش در سال‌های اخیر این حق را بدرستی رعایت کرده و به کمک افزایش و بهبود روحیه جمعی شهروندانش آمده است.

  • 0

  درباره برنامه «رادیو شب»

  تداومی که نیازمند نوآوری است

  گاهی یک برنامه تلویزیونی چنان در دل و ذهن مخاطب می‌نشیند که پایان آن فقط پایان یک برنامه نیست بلکه انفصال تداوم یک خاطره است و این شامل برنامه‌هایی می شود که قدرت و ظرفیت خاطره‌سازی دارند.

  • 0

  رادیو، شگفت انگیزترین نظام ارتباطی

  آیا هجوم رسانه‌های نوین را باید دوران افول رسانه محبوب قدیمی، یعنی رادیو تلقی کنیم یا حیات جدیدی برای آن در عرصه مجازی متصور شویم؟ رادیو در عصر هجوم رسانه‌ها چه فرجامی خواهد داشت؟ آیا دوران کوچ صدا از رادیو به عرصه مجازی آغاز شده؟ اینها سوالاتی است که ممکن است در ذهن هر مخاطبی شکل بگیرد، اما باید گفت تکثیر پایگاه‌های رسانه‌های نوین در یک دهه اخیر، جریان عظیمی از اطلاعات را به‌وجود آورده که نمی‌توان به آسانی در مورد فرجام آن قضاوت کرد.