لوگوی جام جم سیما
  • 0

  گزارشی از پشت صحنه برنامه رادیویی «جهان مجازی»

  فناوری‌های روز در رادیو

  عصر، عصر ارتباطات، تکنولوژی و استفاده از اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهاست، به عبارتی دنیا، دنیای مجازی است و این روزها هر کسی را که می‌بینید گوشی به دست یا پای سیستم و تبلت نشسته است.

  • 0

  گزارشی از برنامه «کتاب شب»

  ساعت خوش کتاب در رادیو

  «کتاب شب» از برنامه‌های قدیمی رادیو است که تلاش می‌کند با خوانش کتاب‌های مشهور ایران و جهان به شناخت هرچه بیشتر این آثار کمک کند.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه یک سریال

  «گسل» و موقعیت‌های تازه طنز

  چند وقتی است که جای خالی یک مجموعه تلویزیونی با فضایی کمدی در تلویزیون بشدت احساس می‌شود. این‌بار شبکه یک سیما قرار است با مجموعه کمدی سیاسی «گسل» میزبان خانه‌های مردم باشد.

  • 0

  گزارش از پشت صحنه برنامه رادیویی

  وقت خوش رادیو

  رادیو از پرمخاطب‌ترین رسانه‌هایی است که برای قشر قابل توجهی از افراد جامعه جایگاه ویژه‌ای دارد؛ هم به‌خاطر نفوذ رادیو و هم به‌دلیل این‌که به‌عنوان یک عضو قدیمی در بیشتر خانواده‌ها پذیرفته شده است.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه سریال «در جستجوی آرامش»

  داستان یک رفاقت چند ساله

  با رسیدن فصل تابستان فصل جدیدی از تولیدات سیما آغاز می‌شود و ماحصل این تولیدات مجموعه‌های تلویزیونی شبکه‌های مختلف سیماست که برای ایام فراغت مخاطبان در حال تولید است.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه برنامه «از حرف تا واژه»

  قصه‌خوانی با رادیو

  یکی از برنامه‌هایی که از دیرباز طرفداران بسیاری داشته و دارد و کوچک و بزرگ علاقه‌مند و پیگیر آن هستند برنامه‌های قصه‌محور است.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه برنامه رادیوها روشن

  خندوانه رادیویی

  یکی از برنامه‌هایی که این روزها با استقبال مخاطبان مواجه شده، برنامه‌های طنزمحور است. شوخی‌هایی که با روحیات، فرهنگ و ظرفیت‌های طنز مردم ایران همخوانی داشته باشد، می‌تواند توجه مخاطبان را جلب کند، اما آنچه اهمیت دارد این است که برنامه سازان بتوانند خیلی خوب مخاطبان را غافلگیر کنند، حال طنز کلامی و موقعیت آن تفاوت ندارد، بلکه غافلگیری مخاطب و البته خوشحالی آنها حائزاهمیت است.

  • 0

  گزارش از پشت صحنه برنامه رادیویی اینجا تهران است

  صدایی که صدای شماست

  کجای استان تهران هستید؛ رباط‌کریم، دماوند، پاکدشت یا شاید هم فیروزکوه، فرقی نمی‌کند هر کجای استان تهران که باشید از شهریار، اسلامشهر، شمیرانات گرفته تا قرچک، پیشوا و...در برنامه «اینجا تهران است» از رادیو تهران شنیده می‌شوید.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه برنامه ماه‌ عسل

  ماهتون عسل

  «ماه عسل»، برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان 12 سال پیش برای اولین‌بار روی آنتن زنده شبکه 3 سیما رفت. شاید آن روزها کسی فکرش را هم نمی‌کرد که این برنامه پای ثابت برنامه‌های ماه مبارک رمضان شود.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه یک برنامه رادیویی

  هدیه‌ای از جنس قرآن

  مشغله و دغدغه‌های امروزی باعث فاصله گرفتن آموزه‌های قرآنی از زندگی عادی افراد جامعه شده است، شبکه رادیویی تهران با برنامه «قلب من کتابی است گشوده» سراغ کسانی می‌رود که با آیات قرآن را زندگی می‌کنند.

  • 1

  تصاویری که شاید هیچ وقت از تلویزیون پخش نشود!

  چهاردهمین برنامه راز با حضور رضا میرکریمی کارگردان سینما و با اجرای نادر طالب‌زاده با موضوع بررسی سینمای دینی، روی آنتن شبکه چهار سیما رفت. تکرار این برنامه ساعت 17 روز بعد پخش می‌شود.

  • 0

  گزارش از پشت صحنه یک برنامه رادیویی

  دعوت به ضیافت افطار

  شبکه‌های مختلف رادیویی در ایام ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌هایی را برای لحظات افطار و سحر تدارک دیده‌اند.