لوگوی جام جم سیما
  • 0

  جام‌جم از پشت‌صحنه برنامه رمضانی «ماه عسل» گزارش می دهد

  ماحصل ماه عسل

  برنامه ماه عسل حالا چند سالی هست که نامش با رمضان گره خورده است و هر سال به آخرهای شعبان که می‌رسیم ، گمانه‌زنی‌هایمان برای پخش سری تازه این برنامه شدت می‌گیرد. عده‌ای کنجکاوند بدانند که مجری این بار چه لباسی می‌پوشد و اصطلاحا چه استایلی را باب می‌کند! عده‌ای منتظرند تا با سوژه‌های امسال برنامه آشنا شوند و قصه زندگی‌هایشان را بشنوند و عده‌ای کمتر هم از دکور هربار متفاوت ماه عسل صحبت می‌کنند.

  • 0

  گفت‌وگو با سعید امیرسلیمانی، بازیگر قدیمی تئاتر و سینما

  تیتر بزنید؛ همه سوالات را با خنده جواب داد

  در دهه 60 یکی از پرکارهای تلویزیون و سینما بود اما این روزها که در دنیای تصویر کمتر حضور دارد، فعالیت خود را در تئاتر متمرکز کرده و بدون هیچ گلایه و شکایتی به کارش ادامه می‌دهد و می‌گوید، تئاتر خانه اولم بود و از بازگشت به خانه‌ام بسیار راضی هستم.

  • 0

  سید سلیم؛ تصویری نادیده از روحانیت

  «سید سلیم» روحانی سریال رمضانی «سر دلبران» از آن روحانیونی است که حتما تعجب شما را تاکنون برانگیخته است. تصویری که از روحانی در این مجموعه تلویزیونی به مخاطب نشان داده شده متفاوت از تصویری است که اغلب در قاب تلویزیون به نمایش در آمده است.

  • 0

  جام‌جم درباره نقش موثر تیزر تلویزیونی فیلم‌ها گزارش می دهد

  سیما کمک حال سینما

  دو سال پیش بود که بحث پخش تیزر فیلم‌های سینمایی ایران از شبکه‌های فارسی زبان ماهواره‌ای، سروصدایی به پا کرد و باعث شد حاشیه‌هایی به وجود بیاید. این تبلیغات که ممنوعیت قانونی داشت، در مقطعی باعث فروش بیشتر برخی فیلم‌ها هم شد، اما وقتی برای پرس‌و‌جو سراغ صاحبان این آثار می‌رفتیم با بازی «کی بود کی بود، من نبودم» آنها مواجه می‌شدیم. بهانه بعضی از این سینماگرانی هم که منکر این مساله نبودند، بی‌اعتنایی تلویزیون بود و معتقد بودند چون تلویزیون تیزرهای آنها را پخش نمی‌کند، سراغ شبکه‌های خارجی فارسی‌زبان می‌روند.

  • 0

  سینما پای تلویزیون

  امروزه بعد از گذشت نزدیک به 80 سال در همه جای دنیا و ازجمله در کشور ما تبلیغات تلویزیونی از تاثیر گذارترین انواع تبلیغات به‌حساب می آید. تاثیری که می تواند روی انواع کسب و کار تاثیری جدی داشته باشد.