نظرات شما ( 70 نظر )

آقای جهانگیری تو همونی نبودی که توی مناظره ها میگفتی دولت قبلی 150 تومن گذاشت تو جیب مردم یه میلیون تومن از جیب مردم برداشت گذاشت تو جیب خودش؟ الان تو خودت همون کار و کردی ، دروغگو! کی میشه تو رو هم مثه داداشت بندازن زندان بخاطر بلایی که سر دلار و بنزین اوردی ! جام جم اگه راس میگی منتشر کن!
مگه داداشش زندانه؟ زندان نرفته که. جزء از ما بهترونه
دولت برای نابودی کشور این تصمیم را گرفت تا زمین سوخته تحویل بدهد
لطفا از مسئولان دولتی سئوال کنید کسی که بر اساس تصمیم اشتباه دولت یارانه اش حذف شده با چه استدلالی از دریافت مابه التفاوت بنزین محروم شده اند؟ و کجا باید شکایت کنند؟
باسلام اگر من جای رئیس جمهور بودم طرح های خوب دولت نهم و دهم را اجرا میکردم و ثانیا کشور را معطل برجام و فرجام نمیگذاشتم تا نتیجه اش فشار بر مردم باشه. سهمیه بندی طرح بسیار خوبی بود، اما دولت آقای روحانی برای رسیدن به اهدافشون این طرح را لغو کردن و امروز با هزینه چند ده میلیارد تومانی، دوباره این طرح را اجرا میکنند که اثرات جبران نشدنی را در پیش دارد. #محاکمه_روحانی.
مردم ادم حساب میکردم قبل از انجام هر کاری که مملکت بهم میریزه از مردم نظر خواهی میکردم تا اینجوری اموال بیت المال توسط سود جوها تخریب نشه متاسفانه در فیلمها هم مشخصه اکثر آشوبگرها ایرانی نیستن چون دلشون بحال این مملکت نمیسوزه کسی خانه خودش آتیش نمیزنه
حداقل دیگه سهمیه بندی نباشه یک نرخ بنزین ۱۵۰۰ اینجوری دیگه ادم نگران شوک ماه های بعد بابت گرونی اجناس و کرایه ها نخواهد بود. در ضمن سوالی که هست چرا دولت دلار رو گرون کرد از ۳ تومن رسوند به ۱۰ تومن که حالا بگه بنزین همسایه ارزون تر هست . کاش به جای افزایش قیمت بنزین ، قیمت دلار رو ارزون تر می کرد تا قیمت بنزین ما با همسایه یکی بشه اینجوری بهتر نبود ایا
سلام بدلیل عدم اختیار کامل و محدویت در تصمیم گیری استعفا می دادم
اقتصاد ما سالم نیست که بخواد قیمت بنزین رو گرون کنند. متاسفانه افزایش نرخ بنزین بر روی سایر کالا و خدمات تاثیر منفی داشته. کاش حمل و نقل عمومی را بیشتر می کردند و فرهنگ مردم را در استفاد از حمل و نقل عمومی بالا می بردند. کاش خودروسازان به ساخت خودروهای برقی مجبور می کردند و جایگاه سوخت بنزینی رو به مرور تبدیل به جایگاه های شارژ برقی می کردند. بنزین رو هم هر چقدر تولید می کردند صادر می کردند. دولت هم با صدور بنزین به خارج درامد بیشتری کسب می کرد و خیلی کارهای اساسی دیگر هم می توانند انجام بدهند اما...
اما کجاست مسئول دلسوز اما کجاست مسئول با وجدان، با درایت، خداترس ....!!!!!!!!!!!!!!!!
من اگر جای رئیس جمهور بودم ابتدا سهمیه بندی را اجباری می کردم و فقط برای نیاز مازاد سهمیه قیمت را افزایش می دادم. الان هم دولت باید نه فقط به 60 میلیون که به همه مردم این مابه التفاوت را بدهد.
اول اینکه گفته شده بود بنزین گران نمی شود ولی بنزین کارتی یا همان سهمیه ای هم 50 درصد گران کردن چرا؟ خوب حداقل آن راه تغییر قیمت نمی دادند2- به نظر شما 60 لیتر برای چند روز یه اتومیبل که فرد بخواهد فرزندان خود را به مدرسه ببرد و بیاورد کفایت میکند آیا این انصافا کارشناسی شده است؟ حداقل برای هر هفته 20 لیتر می بایست کارتی در نظر میگرفتن یعنی در ماه 80 لیتر 3- بفرمایید حقوق کارمند چند درصد اضافه شده که بنزین کارتی 50 درصد و بنزین آزاد 300 درصد به قیمتش اضافه شده واقعا انتهای بی انصافی و اجهاف در حق مردم را انجام داد.
من ناوگان مسافربری مثل اتوبوس و تاکسی را افزایش می دادم در تمامی مسیر ها اتوبوس می گذاشتم . ساعات کاری آنها را هم بالا می بردم . از ساعت 6 صبح تا 11 شب . حقوق راننده اتوبوس را بیشتر کرده و رفاه استفاده از آن را بیشتر می کردم تا اتوبوس هم فراوانتر و هم گرم باشه داخلش. هر کس از اتوبوس استفاده کنه به یارانه اش اضافه می کردم . بنزین هم 80 لیتر می کردم برای هر ماه با قیمت 1000
بخش اعظم ناوگان اتوبوس رانی خصوصی میباشد
ناوگان عمومی به درد روستا ها و مزارع و نیز شهرک های صنعتی خارج از شهر هم می خورد؟؟ قطعا افزایش قیمت بنزین توسط همه احساس میشه وقتی بخوای یک باک بنزین 150 تومن بدی.