نظرات شما ( 81 نظر )

قاتل ومقتول هردو الان در محضر خدا وعدالت محضش هستن ...خدا رحمتشون کنه
به نظر شما اگر جای زن و مرد داستان عوض میشد ایا بازهم قصاص (اعدام ) انجام میشد . به نظر شما جرم زنی که به شوهرش خیانت می کنه در جامعه ما با جرم مردی که به زنش خیانت می کنه یکی هست .
درسته که محکوم باید به سزای خود برسد و درست عبرتی برای دیگران باشد ولی لذتی که درعفو است در انتقام نیست . مرد و زن ندارد . بستگی به نظر و تصمیم اولیاء دم دارد که ببخشند یا خیر
علت و چگونگی آشنائی قاتل با مقتول مشخص نشد ، مقتول چه قصدی از آشنائی با قاتل داشت .
منم با نظر لیلا موافقم
سلام . مطالب و دلایلی برای محکومیت مرحومه عنوان شده و لی انگیزه قتل چه بوده ؟
بی گناه بود یا نبود حقش اعدام نبود.
نمی دونم چی بگم.قضاوت مشكله.اما همین رو می دونم دختر 19 ساله كسی رو بی جهت نمیكشه.توی جامعه ما كه ناحقی زیاده اگر حقش نبود خدا از باعث و بانیش نگذره.
بعضی دخترا زیاده خواه شدن فقط همین ...
متآسفم واقعا چه حکم هایی در کشورمون اجرا میشه ؟؟؟ سر یه بی گناه الکی بالای دار رفت !!!! ای وای از عذاب خدا بترسید !!! خیلی با حاله کسی از خودش و آبرویش دفاع کنه و محکوم بشه !!!!! این است عدالت ایرانی !!!!
سئوال من اینه که اگراین مرحوم کارمندسابق وزارت اطلاعات نبودآیابازهم چنین حکمی برای خانم جباری درنظرمیگرفتند؟
والا بعضی آدمها ارزش زندگی ندارن و خودشون باعث میشن یكی بكشدشون . مثلا یه جیگركی هست سر ... انقدر بد دهن و بد رفتار است كه مشتریها و رهگذران از دستش آرامش ندارن . حتی به نوشته های خودش هم پایبند نیست . مثلا نوشته جیگر 1500 بعد از مشتری اضافه میگیره . اصلا كسی بخاد اینجور آدما رو از روزگار حذف كنه به نظرم تقصیر خودشه
اقا یا خانم آ. ضربه اول از پشت مقتول بوده. حالا به فرض شما اگر اقا باشید و یک خانم از پشت به شما چاقو بزنه شما همون لحظه میتونید از خودتون دفاع کنید؟؟؟ مگه خدابیامرز اقای داداشی با اون قد و هیکل با یک ضربه چاقو از پا در نیومد؟؟
شاید اگه نفر دومی بود حتما می گفت ...بخشش همیشه خوب نیست مثل كاری كه آمنه كرد
آخر مگر یك دختر میتونه این همه به مرحوم ضربه بزنه و مرحوم حتما تماشا میكرده!!! دوما این مرد چه نسبتی با این دختر داشت پس مشكلی وجود داشته خلاصه اعدام حق این بد بخت نبود.