نظرات شما ( 40 نظر )

با عرض سلام خدمت دوستان این طرح اولین مزیتش جمع اوری سرمایه خرد مردم که خود عامل تورم میباشد و یک کاسه کردن ان جهت سرمایه گذاری کلان در امور زیر بنایی و رفاهی اگر باشد خوب و همچنین سوق دادن این سرمایه به سمت وسوی مناسب اگر مدیریت شود . اما با این اوصاف بحث سپرده گذاری چند ماهه .و ضمانت منطبق با وام . مسئولین بدانند که با یه حقوق کارمندی یا کارگری این سرمایه صرفا منطبق با میل سرمایه داران میباشد .
بسیار عالی میشود وام 80میلیونی به شرط اینکه ضامن همان سند در رهن بانک باشد و زود اجرایی شود وبدون سپرده نیز باسود 18 درصد به پایین باشد ما هم راضی هستیم
به جای کنترل بازار لجام گسیخته مسکن بازم در تلاشید مردم رو به زور بردن زیر بار قرض وامهای سنگین ترو اقساط بالاتر صاحبخانه کنید؟خانه هم که چه عرض کنم با این وامها و پولای ما لانه میخریم اسم اینا واقعا خونه نیست .اونایی که چند واحد چند واحد خریدن خالی انداختن بازار مسکن و اجاره رو بیچاره کردن اینا رو سامان بدین .
آقای سرحدی فكر فروش انبوه سازان نباش فكر مردم باش كمی............
چرا بجای دادن وام و ملتهب كردن بازار مسكن و بدهكار كردن بیشتر افراد مصرف كنندگان واقعی!!؟ كسی به فكر مدیریت بازار مسكن نیست؟ چرا افراد و همین دوستان كارشناس كه دارند این طرح های ناب!!! رو میدن در مورد كنترل بازار از طریق مشخص كردن افرادی كه چند باب مسكن متعدد دارند و گاها هم آن را خالی گذاشته اند و هیچ نوع مالیاتی هم پرداخت نمی كنند و نظام اقتصادی كشور رو آشفته می كنند، صحبتی نمی كنند و طرحی نمی دهند!!!؟؟؟؟ لطفاً بجای بدهكار كردن بیشتر مردم به بانك ها بفكر رفاه آنها باشید.
با سلام و سپاس از طرح مورد نظر شما. لیكن با توجه به اینكه سودجویان زیادی وجود دارد لذا خواهشمند است كه در خصوص این طرح حتی المقدور دست سودجویان و دلالان را كوتاه كرده و خود بانك های مورد نظر با دریافت اسناد و مدارك مربوطه با مردم همكاری كنند و نگذارند همانند طرح مسكن های مهر اجرا شود. با سپاس مجدد.
سلام طرح بسیار خوبی است اما کی میاد به 80میلیون من ضامن میشه فقط انهایی که میتونند ضامن تهیه کنند ازاین وام استفاده میکنند ادمهای مثل من بخاطر این ضامن که تاحالا ازاین وامهااستفاده نکردیم اجاره نشین شدیم(انهایی که سنددارندسندشان رابه بانک میزارند وخونه شون رادوباره عوض میکنند اماما مثل همیشه حسرت میخوریم ((((اگردلت به مردم میسوزه پس به سوال من جواب بنویس)))
تمام طرح ها فقط برای پردرآمدها بوده و کم درآمدها همیشه در رنج و سختی هستند... آیا در پیشگاه خدا جوابی برای این مسائل دارید که چرا پولدار پولدارتر میشود و فقیر فقیرتر؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
سلام : با توجه به سابقه وام 18 میلیونی به نظر میرسد طرح خوبی باشد . امیدوارم هرچه زودتر اجرایی شود
آقای مشاور با ارائه این طرح همین كه مطرح شود سود جویان قیمت خانه را بالا می برند لطفا شما سكوت كرده بازار خودش راهش را پیدا می كند