• روزگار انتظار پروانه های ایران

  حتی تصورش دردناک است و رنج آور. این که تولدت در این دنیا همراه باشد با تاول و زخم هایی که نه تنها مهمان دو روزه پوست لطیفت نیسنتد، بلکه قرار است آن ها را تا اخر عمر با خود داشته باشی. شب و روزی که میزبان این مهمان های ناخوانده باشد و درد را برایت تکرار کند ساده نخواهد گذشت.

 • شکوفایی «گلها» در صنعت غذا

  خلاقیت به عنوان جوهره کارآفرینی و یکی از عوامل کلیدی و رمز پیشرفت و حتی بقای سازمان های نوین به حساب می آید. چنان که "پیتر دراکر" معتقد است خلاقیت و کارآفرینی به اندازه ای لازم و ملزوم یکدیگرند که می توان گفت کارآفرینی بدون خلاقیت و نوآوری حاصلی ندارد.

 • رونمایی از دستگاه چاپ بنر کونیکا RX

  با توجه به پیشرفت تکنولوژی طی دهه‌های اخیر در صنعت چاپ دیجیتال، هر روزه شاهد ورود دستگاه‌های جدید با قابلیت‌هایی جدید در این صنعت هستیم.

 • شرکت طراحی سایت آذرین وب

  با پیشرفت علم و گسترش فضای وب در دنیای امروز یکی از بهترین راه ها برای تولید یک بازار خوب و کسب وکار پیشرفته داشتن یک سایت حرفه ای میباشد که شما را در دنیای گسترده وب معرفی کند اگر قصد دارید حرفه و کسب و کاری را شروع کنید بهتر است قدم های خود را با هدف بردارید.

 • چگونه میتوانیم یک امضاء زیبا و غیر قابل جعل داشته باشیم؟

  با مبتکر طراحی امضاء در ایران آشنا شوید

  همه ما در دوران نوجوانی به داشتن امضاء علاقه مند می شویم و بارها برای دستیابی به بهترین امضاء تمرین می کنیم و در طول سال ها بارها با توجه به سن و سال و نوع کسب و کارمان امضای خود را تغییر می دهیم. اما یک امضاء خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ و داشتن یک امضاء خاص و منحصر به فرد چه اهمیتی دارد؟ همان طور که می دانید برای هر کاری دانش و مهارتی وجود دارد و امروز طراحی امضاء با ویژگی های استاندارد نیز نیاز به آموزش دیدن دارد. در همین راستا با آقای لطفعلی خانی، پدر امضاء ایران و مبتکر طراحی امضاء و شیوه نوینی از آموزش خط گفت وگویی داشتیم تا با این موضوع جذاب بیشتر آشنا شویم؛

 • گلفروشی، نزدیک تر از همیشه به شما

  حتما برای شما شرایطی پیش آمده که مایل بودید به عزیزان و دوستان و آشنایانتان گل هدیه دهید.

 • اولین دوره مسابقات کشتی آزاد جوانان جام افق کوروش برگزار شد

  اولین دوره مسابقات کشتی آزاد جوانان جام افق کوروش با هدف حمایت از ورزش کشتی به عنوان یک ورزشِ باستانی و کهن در جهان و ماندگاری این رشته ورزشی و همچنین ایفای مسئولیت اجتماعی برگزار شد.

 • کولر آبی سلولزی هوای خانه ملت را دارد

  کولرهای آبی در اکثر نقاط گرم و خشک کشور ما وظیفه تهویه و تامین هوای خنک منازل ما را برعهده دارند.

 • پایگاه خبرخوان اِلیم، خبرخوانی متفاوت به روز رسانی شد

  مدیریت رسانه در شرایط بحران، مساله مهمی است که رسانه ها باید به آن توجه داشته باشند. اینکه رسانه های داخلی، در زمانی که یک واقعه مهم خبری رخ می دهد، چه رویکردی را باید اتخاذ کنند؟ سوالی است که همواره وجود دارد.

 • ضایعات بازیافت پذیر و ضایعات آهن

  ضایعات؛ موادی بازیافت پذیر هستند که رها شده‌اند. اتومبیل‌ها، صنایع ساختمانی و مواد دور ریخته شده؛ همه و همه بخش‌هایی قابل بازیافت دارند. برخلاف زباله‌ها، ضایعات ارزش پولی قابل توجهی دارند.

 • نخستین نماینده طلایی اف سکیور در ایران

  تلاش بی وقفه و ارایه خدمات فنی در سطح برترین استاندارد های جهانی در کنار طی کردن دوره های فنی و بازاریابی ارایه شده توسط شرکت اف سکیور به ثمر نشست.

 • با خیال راحت در شیپور خرید و فروش کنید

  چند روز گذشته شاهد اخبار و هشدارهایی در رابطه با کلاه برداری در سایت های نیاز مندی های آنلاین از جمله وبسایت شیپور بوده ایم از این رو روابط عمومی شیپور به جهت هر چه روشن تر شدن افکار عمومی و رفع هرگونه شبه و ابهامی لازم است مواردی را به اطلاع کلیه کاربران و مخاطبین خود برساند.

 • معرفی دو صنعت مختلف چوب ترمو و ماشین آلات کشاورزی

  در این مقاله به معرفی دو صنعت مختلف می پردازیم شرکت پارس آرای کوهستان در بخش های مختلف از قبیل چوب نما، پارکت چوبی، دکینگ، سازه های تمام چوب، مبلمان شهری و ماشین آلات و ادوات کشاورزی فعالیت می نماید.

 • نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» عرضه شد

  ۶۷ میلیون کارت با همراه کارت

  نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» با امکانات تازه، رونمایی شد که می‌توان مهم‌ترین آن ها را امکان انتقال وجه از مبدأ بانک‌های مختلف به همه کارت‌های عضو شتاب دانست.

 • دور و نزدیک، سایتی ایده‌آل برای خرید بلیط هواپیما

  وب سایت دور و نزدیک خدمات جدیدی را برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارائه کرد.