stats
 • گفت‌وگو با محمد ولی‌زادگان بازیگر سریال «سایه‌بان»

  سعید برایم بیگانه نبود

  مغرور است و حاضر نیست جلوی ناصر (کامران تفتی) خم و راست شود. اعتقاد دارد باید نان حلال خورد، به همین دلیل تن به هر کاری نمی‌دهد. از سوی دیگر با معرفت و لوطی است و دلش می‌خواهد زندگی‌اش را پای رفاقت بدهد.

 • موزه میراث تویوتا +عکس

  تویوتا شرکت خودروسازی ژاپنی است که نخستین خط تولید اتومبیل خود را در سال ۱۹۳۷ در یک کارخانه نساجی راه‌اندازی کرد و نخستین اتومبیل خود را با نام تویوتا AA روانه بازار کرد. امروزه این شرکت به صورت چند ملیتی اداره می‌شود و چند شرکت خودروساز از جمله لکسوس، سوبارو، دایهاتسو، سایون و هینو و سهام گک، اف ای دبیلو و ایسوزو را در مالکیت خود دارد. امروزه تویوتا بزرگترین تولیدکننده خودرو در دنیا بوده و تمام سگمنت‌های خودرویی از کوچکترین تا بزرگترین را در سبد محصولات خود دارد و علاوه بر آن در زمینه صنایع دریایی، مخابراتی و ... فعال است. تصاویری که مشاهده می‌کنید مربوط به موزه میراث تویوتا بوده و با موزه اصلی این شرکت که در حال حاضر بسته است، تفاوت دارد.

 • اتفاقات «قابل پیش بینی» و «غیرقابل پیش بینی» دنیای فوتبال در سال 2018

  لوییس سوارز چه کسی را گاز می گیرد؟! / نیمار به رئال مادرید می پیوندد، هری کین توپ طلا را می برد

  سال 2017 رو به اتمام است. دنیای فوتبال سال پرهیجانی را پیش رو خواهد داشت و دلیلش هم جام جهانی 2018 روسیه است. اما جام جهانی 2018 روسیه تنها ویژگی جذاب دنیای فوتبال نخواهد بود. در این گزارش نگاهی داریم به اتفاقات «قابل پیش بینی» و «غیرقابل پیش بینی» دنیای فوتبال در سال 2018 .