• 5 خوش فروش 30 تا 50 میلیون تومانی بازار ایران کدامند؟

  بازار خودرو این روزها این روزها پس از گذران فصل امتحانات و همچنین تعطیلی دانشگاه ها، پویا و فعال شده است و برای تهیه خودرو برای سفرهای داغ تابستانی قطعاً برد با کسانی است که خودروهایی را خریداری کنند که پس از استفاده، راحت تر از بتوانند آن را به فروش برسانند.

 • اختصاصی جام جم آنلاین/

  گفت‌وگو با مادری که سر بریده پسرش را در تلگرام دید+عکس

  مشهد، محله مهرآباد، کوی عبادت هجده؛ خانه‌ای کوچک انتهای کوچه انتظارمان را می‌کشد. خانه‌ای که حالا نه تنها در محله مهرآباد که در کل شهر خیلی‌ها می‌شناسندش؛ آوازه‌اش حتی به گوش غریبه‌ها هم رسیده و خیلی‌ها پرسان پرسان سراغش را می‌گیرند، تا برسند پشت در و چند دقیقه با بزرگتر این خانه همکلام شوند و از او بخواهند برایشان دعاکند. بزرگتر این خانه، شهربانو سابقی فضلی است؛ هم مادر شهید است، هم خواهر شهید. برادرش غلامعلی ، 35 سال پیش در آزادسازی پل خرمشهر آسمانی شده و تنها پسرش، رضا اسماعیلی دوسال و پنج ماه‌ پیش در شهرک زمانیه؛ یک جایی در خاک سوریه، دورتر از ایران پرکشیده سمت آسمان.

 • عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با جام جم آنلاین:

  وعده 50 میلیون تومانی سیف به 13 میلیون طلبکار بانکی

  عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در جلسه امروز با رییس بانک مرکزی در خصوص رسیدگی به وضعیت موسسات مالی ایشان قول دادند در اسرع وقت تا سقف 50 میلیون تومان به سپرده گذاران بپردازند.