• زره پوشی به نام گاردین +عکس

  مجله تصویری سلاح- گاردین IAG (مخفف گروه زرهی بین المللی) نوعی نفربر مجهز به پوشش زرهی است که سطح بالایی از محافظت در برابر عوامل انفجاری، قابلیت آفرود مطلوب و سازگاری از نظر تجاری را در کنار هزینه های پایین نگه داری و تعمیر برای بخش نظامی به ارمغان می آورد. کمپانی مذکور برنامه های خود را روی شاسی تراک کمپانی فورد به نمایش گذاشته است.

 • 10 فرمول افزایش عمر مفید خودرو

  تمام هزینه‌های یک خودرو صرفا به قیمت خودرو و متعلقاتی که ابتدای خرید برای آن در نظر می‌گیرید، محدود نمی‌شود. شما به عنوان مالک یک وسیله نقلیه باید هزینه‌های جاری نگهداری آن را نیز مد نظر قرار دهید. اما جدا از بحث در مورد این موضوع که هر خودرویی میزان استهلاک مختص به خود را دارد و ممکن است مثل پراید کم یا مثل یک خودروی لوکس خارجی زیاد باشد، می‌توانید با رعایت چند نکته کلیدی، مخارج خود را برای نگهداری از خودرو کاهش دهید. در ادامه به ده مورد از کلیدی‌ترین رموز کاهش مخارج نگهداری خودرو اشاره می‌کنیم.

 • 5 دست‌انداز رانندگی در زمستـان

  در هفته‌های گذشته به مرور مواردی برای آماده‌سازی خودرو برای رانندگی در فصل زمستان پرداختیم. نکاتی که توجه به آنها در روزهای برفی زمستان خطرات رانندگی و مشکلات مربوط به آن را کاهش می‌دهد و انجام هر یک از آنها قبل از حرکت تاثیر بسیاری بر امنیت راننده، سرنشینان و در نهایت خودرو به همراه داشت.

 • بنز میباخ مدل 2019 +عکس

  جدیدترین نسخه از خودروی S کلاس مرسدس بنز در قالب سدان لوکس میباخ، ماه آینده در نمایشگاه خودروی ژنو دیده خواهد شد.

 • پژو 508 تغییر شکل می دهد

  به زودی درهای نمایشگاه خودروی ژنو به روی جهانیان باز می‌شود تا دنیای خودرو با سوپرایزهایش مردم را جذب کند. پژو نیز قصد دارد با معرفی 508 های جدید و ارائه طراحی متفاوت در این شگفتی‌سازی سهیم شود.

 • عکس‌های جاسوسی از خودروی جدید سایپا در هند

  وبگاه هندی Rushlane، تصاویری از یک محصول ناشناخته منتشر کرده است که لوگوی سایپا دارد. به گزارش جام‌جم و به نقل از زومیت، این محصول که با استتار بدنه و در حال تردد روی تریلر دیده شده است، به احتمال فراوان با همکاری شاخه هندوستان شرکت رنو طراحی می‌شود. بتازگی خبرهایی از احتمال توقف تولید خودروهای تندر 90 و ساندرو در گروه خودروسازی سایپا شنیده شده است. با این اوصاف، به نظر می‌رسد محصول جدید سایپا در هندوستان، گزینه مناسبی برای بازار ایران باشد.

 • هیولای جدید رضوانی موتورز

  شرکت رضوانی سازنده خودروهای پرفرمنس، از تولید محدود نسخه‎ای خاص از مدل Beast Alpha با مشخصات فنی استثنایی خبر داد.