• گزارش تلويزيون فرانسه از اعتراض مردم بغداد در پي انفجار انبار مهمات

  جام جم آنلاین - در پی انفجار عظیم یک انبار مهمات در محله مسکونی زعفرانیه بغداد در روز شنبه 26 آوریل که منجر به کشته و مجروح شدن تعداد نامشخصی غیرنظامی گردید ، بیش از هزارنفر از مردم بغداد علیه نیروهای امریکایی دست به تظاهرات زدند.

 • گزارش تلويزيون العربيه از شورش عليه آمريکايي ها در بغداد

  جام جم آنلاین - هزاران تن از تظاهرکنندگان در شهر بغداد در اعتراض به حمله موشکی به یک انبار مهمات متروکه در بغداد که منجر به کشته شدن چندین تن از شهروندان عراقی شد , تظاهرات کردند.

 • اجلاس معارضين عراقي در مادريد

  حدود یکصد تن از نمایندگان گروههای معارض عراقی در تبعید که از 11کشور به مادرید فراخوانده شده اند ، از دیروز رایزنی های خود را در باره آینده عراق در پایتخت اسپانیا آغاز کردند.

 • گشت زني نيروهاي امريکايي در مرز ايران

  اشغال نظامی عراق توسط نیروهای امریکایی و انگلیسی در روزهای اخیر با تحرکات دیگری از سوی نیروهای پنتاگون در این کشور همراه شده که موجب گمانه زنی های صاحبنظران درباره اهداف تکمیلی واشنگتن از حمله به عراق شده است .

 • ده ها کشته در انفجار بغداد

  جام جم آنلاین - در اثر انفجار یک انبار مهمات در محله مسکونی زعفرانیه در جنوب بغداد در بامداد روز شنبه 26 آوریل دستکم چهل نفر کشته و تعداد نامعلومی مجروح شدند.
  به گزارش شبکه تلویزیونی کانال دو فرانسه

 • تحقير عراقي ها به سبک امريکايي

  جام جم آنلاین - سربازان امریکایی روز جمعه 25 آوریل ، 4 نفر عراقی که مظنون به سرقت سلاح کمری از یک انبار بودند را کاملا برهنه کرده و آنها را با همان وضع در خیابان های بغداد گرداندند.
  به گزارش شبکه تلویزیونی کانال دو فرانسه و به نقل از روزنامه داگ بلات اسلو

 • دروغ بزرگ (قسمت ششم)<br> اختيارات فوق العاده

  در صبح روز 14 سپتامبر کنگره ایالات متحده به پرزیدنت جورج بوش اختیار داد تا از کلیه قوای قهریه مناسب و مورد نیاز بر علیه تمامی ملت ها ، سازمان ها یا اشخاصی که به تشخیص او در حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 دست داشتند یا در انجام آن مساعدت نمودند ، یا به آن سازمان ها

 • گاردين , جف هون و سلاحها 0 کشتار جمع 0 عراق

  جام جم آنلاین - روزنامه انگلیس0 گاردین چاپ لندن در باره سلاحها0 کشتار جمع0 عراق این گونه اظهار نظر کرده است: اگر وزیر دفاع انگلستان جف هون(Geoff-Hoon) گمان می کند موضوع سلاحها0 کشتار جمع0 عراق ، که تا کنون اثر0 از آنها یافته

 • بوش : تا هر زمان لازم باشد در عراق مي مانيم

  جام جم آنلاین - جورج بوش ، رئیس جمهور امریکا پنجشنبه شب 24 آوریل گفت : تا هر زمانی که لازم باشد ، نیروهای امریکایی در عراق باقی می مانند.
  وی در گفتگو با شبکه تلویزیونی NBC افزود ، نیروهای امریکایی

 • پايان مذاکرات سه جانبه امريکا ، کره شمالي و چين

  جام جم آنلاین - مذاکرات سه جانبه امریکا ، کره شمالی و چین که در پکن برگزار شد ، روز جمعه 25 آوریل پس از ملاقات کوتاه نمایندگان امریکا و کره شمالی به پایان رسید.
  به گزارش رادیو بین المللی فرانسه

 • عمليات انتحاري در تل آويو

  جام جم آنلاین - روز پنجشنبه 24 آوریل بر اثر یک حمله انتحاری در ایستگاه راه آهن شهر کفرسبا در شمال تل آویو ، یک اسرائیلی کشته و دستکم 9 نفر مجروح شدند.
  به گزارش شبکه تلویزیونی BBC ، یک مبارز

 • يورش نظاميان رژيم صهيونيستي به جنين

  نظامیان رژیم صهیونیستی دیروز با یورش به شهر و اردوگاه «جنین» در شمال کرانه باختری رود اردن ، این منطقه را اشغال کردند.

 • <center> طارق عزيز تسليم شد <div align="right">

  جمعه 5 اردیبهشت 82 / 16:21:24
  جام جم آنلاین - طارق عزیز معاون سابق نخست وزیر عراق پنجشنبه شب 24 آوریل خود را در بغداد تسلیم نیروهای امریکایی کرد و توسط آنها بازداشت شد.
  به گزارش شبکه تلویزیونی کانال دو فرانسه ، طارق عزیز شناخته شده ترین شخصیت عراقی

 • <center> رئيس اطلاعات ارتش عراق <br> دستگير شد <div align="right">

  جمعه 5 اردیبهشت 82 / 16:14:38
  جام جم آنلاین - مقامات امریکایی چهارشنبه شب 23 آوریل اعلام کردند سه نفر از مقامات بلندپایه رژیم سابق عراق را دستگیر کرده اند.

 • <center> البيان : صهيونيستها در عراق<br> 5 ک نيسه تاسيس مي کنند <div align="right">

  جمعه 5 اردیبهشت 82 / 12:39:56
  جام جم آنلاین - منابع رژیم صهیونیستی از دیدار گروهی از خاخامهای رژیم صهیونیستی از برخی مناطق عراق برای ساختن پنج کنسیهی یهودی خبر داده اند.