• عکس های منتخب خبری

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: در 24 ساعت گذشته وقایع گوناگونی در گوشه و کنار جهان رخ داده است. برخورد قطعات یک شهاب سنگ در منطقه اورال روسیه امروز در صدر اخبار جهان بوده و به همین مناسبت بخشی از این گزارش تصویری را به این پدیده اختصاص داده ایم. عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس خبری 24 ساعت گذشته. 27 بهمن 91. منبع: BBC.

 • جهان به روایت تصویر

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: سلیقه در انتخاب سوژه توسط عکاس و در عین حال حضور او در زمان و مکان مناسب دلیل اصلی جذابیت عکس است. جهان به روایت تصویر. 27 بهمن 91. منبع: BBC.

 • دور دنیا با نشنال جئوگرافیک

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع از حیات وحش ، محیط زیست ، اقوام گوناگون ، کشورهای جهان و غیره از سلیقه ویژه ای برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. در این گزارش، 10 عکس از مناطق مختلف جهان ارائه می شود.عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح و تفسیر زیادی ندارند. دور دنیا با نشنال جئوگرافیک. 25 بهمن 91 .منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic .

 • اخبار روز از نگاه دوربین

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین:عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس خبری روز جهان در 24 ساعت گذشته. 25 بهمن 91. منابع:BBC,AFP.

 • عکس های خبری جهان

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: در 24 ساعت گذشته وقایع گوناگونی در گوشه و کنار جهان رخ داده است. عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس خبری 24 ساعت گذشته. 24 بهمن 91. منابع: BBC,AFP.

 • دور دنیا از دریچه دوربین

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: سلیقه در انتخاب سوژه توسط عکاس و در عین حال حضور او در زمان و مکان مناسب دلیل اصلی جذابیت عکس است.دور دنیا از نگاه دوربین. 24 بهمن 91. منبع:AFP .

 • رنگین های جام ملت های آفریقا

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: جام ملت های آفریقا یکشنبه شب با برگزاری دیدار فینال میان تیم های نیجریه و بورکینا فاسو خاتمه یافت. نیجریه با پیروزی یک برصفر جام قهرمانی را به دست آورد. در این گزارش تصویری 10 چهره از رنگین ترین های طرفداران تیم های فوتبال شرکت کننده در این رقابت ها ارائه می شود. 23 بهمن 91. منبع: AFP.

 • عکس های خبری روز

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین:عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس خبری روز جهان در 24 ساعت گذشته. 23 بهمن 91. منبع: AFP،BBC.

 • اخبار هفته به روایت تصویر

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: در هفته گذشته (دو تا هشتم فوریه) وقایع گوناگونی در گوشه و کنار جهان رخ داده اند.عکس ها گویاترین بخش اخبار جهان را تشکیل می دهند. نگاهی کوتاه به عکس های خبری برگزیده هفته. 22 بهمن 91. منابع:lefigaro ، BBC.

 • سال نو چینی از دریچه دوربین

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: سال نو قمری چینی از روز جمعه 10 فوریه آغاز شد. امسال براساس تقویم چینی سال مار است. ستاره شناسان هشدار داده اند که در این سال جدید حوادث بسیاری رخ خواهند داد. گزارشی تصویری از سال نو چینی. 22 بهمن 91 . منابع: Reuters, Ap, AFP.

 • گزیده عکس هایی از جهان

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین:عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس روز جهان در 24 ساعت گذشته. 20 بهمن 91. منابع: BBC.

 • 10 عکس از حیات وحش

  عکاس: گزارش تصویری

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ ازسلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود.نگاهی به 10 عکس برتر حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. هشتم بهمن 91 . منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic.

 • سفر با نشنال جئوگرافیک

  عکاس: National Geographic

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع از حیات وحش ، محیط زیست ، اقوام گوناگون ، کشورهای جهان و غیره از سلیقه ویژه ای برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. در این گزارش، 10 عکس از مناطق مختلف جهان ارائه می شود.عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح و تفسیر زیادی ندارند. سفر با نشنال جئوگرافیک. 18 بهمن 91 .منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic .

 • دور دنیا به روایت تصویر

  عکاس: BBC

  جام جم آنلاین:عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهد. نگاهی کوتاه به 10 عکس روز جهان در 24 ساعت گذشته. 18 بهمن 91. منبع: BBC.