• زیباترین سلفی ها با حیوانات

  جام جم آنلاین: آلن دیکسون ، جوان 29 ساله ایرلندی توانسته با حیوانات مختلف دوستی و رفاقت ایجاد کند. آلن سپس عکس های سلفی فوق العاده ای با حیوانات گرفت و آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. برای این گزارش 10 عکس از آلن را انتخاب کرده ایم. منبع: لومتن. 9 دی 94 . گزارش: بهرام افتخاری.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  سال 2015 از دیدگاه نشنال جئوگرافیک + عکس

  نشریه معتبر نشنال جئوگرافیک مجموعه ای از عکس هایی را که در سال 2015 از سوی کاربرانش با بیشترین استقبال روبرو بوده ، منتشر کرده است.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  هدایای جشن کریسمس برای حیوانات + عکس

  در جشن کریسمس یا نوئل تنها انسان ها هدیه نمی گیرند بلکه حیواناتی که در باغ وحش های جهان به سر می برند نیز هدایایی را دریافت می کنند.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  راکویل ، بابا نوئل 4 ماهه + عکس

  راکویل ، پسربچه 4 ماهه به کمک مادرش لباس بابا نوئل به تن کرده و در یک سری عکس جالب مقابل دوربین پدرش ژست گرفته است.

 • عکس های تماشایی از تدارک جشن کریسمس

  جام جم آنلاین: در آستانه میلاد حضرت عیسی ( ع) و جشن کریسمس یا نوئل برای گزارش تصویری 10 عکس دیدنی از درخت کریسمس، نورباران شهرها و مرکز خرید و دیگر نماد این جشن انتخاب شده است. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارد. اول دی 94 . منبع: فلیکر. بهرام افتخاری.

 • تصاویر دیدنی از فصل زمستان

  جام جم آنلاین: فصل زیبای زمستان آغاز شده است. در بسیاری از نقاط نیمکره شمالی برف باریده و می توان با تمام وجود زیبای های این فصل را احساس کرد. برای این گزارش تصویری 10 عکس تماشایی از فصل زمستان را انتخاب کرده ایم که به اندازه کافی گویا بوده و نیاز به توضیح ندارد. اول دی 94 . منبع: فلیکر. بهرام افتخاری.

 • گزارش تصویری/ اختصاصی جام جم آنلاین

  خنده دارترین عکس های جانوران

  حیات وحش باشکوه را فراموش کنید. نخستین دوره جایزه عکاسی کمدی حیات وحش در سال جاری میلادی برگزار شد و بهترین عکس های مضحک از جانوران وحشی انتخاب شدند.

 • حیات وحش در نشنال جئوگرافیک

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس برتر حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. 25 آذر 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

 • 10 عکس تماشایی و بدون شرح

  جام جم آنلاین: عکاس ها سلیقه به خرج داده و عکس هایی از سوژه های مختلفی را تهیه کرده‌اند که به احتمال زیاد مشاهده آنها برای بیننده سرگرم کننده و خالی از تفریح نخواهد بود .عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.10عکس تماشایی و بدون شرح. 25 آذر 94. منبع: دیلی پیکز. گزارش: بهرام افتخاری.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  دونالد ترامپ ، نامزدی که باید از او ترسید + عکس

  با اینکه نظرسنجی ها فعلا به نفع دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا است اما میلیاردر آمریکایی هنوز فاصله زیادی با کسب آرای واحد جمهوریخواهان دارد.

 • گزارش تصویری اختصاصی جام جم آنلاین

  کودکی و جوانی ولادیمیر پوتین به روایت عکس

  ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور فدراسیون روسیه روز چهارشنبه هفتم اکتبر ( 15 مهر) سالگرد 63 سالگی اش را جشن می گیرد. به همین مناسبت تعدادی از عکس های نادر دوره کودکی و جوانی پوتین را در این گزارش ارائه می کنیم.

 • عکس‌های منتخب ماه اوت رویترز + اسلایدشو

  در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع جهان در ماه اوت خواهد بود.

 • عکس‌های منتخب هفته رویترز + اسلایدشو

  در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع جهان در هفته ای که گذشت، خواهد بود.

 • 10 عکس دیدنی و بدون شرح

  جام جم آنلاین: عکاس ها سلیقه به خرج داده و عکس هایی از سوژه های مختلفی را تهیه کرده‌اند که به احتمال زیاد مشاهده آنها برای بیننده سرگرم کننده و خالی از تفریح نخواهد بود . عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.10عکس دیدنی و بدون شرح. 10 شهریور 94. منبع: دیلی پیکز. گزارش: بهرام افتخاری.

 • حیات وحش در نشنال جئوگرافیک

  جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس برتر حیات وحش از نشنال جئوگرافیک.10 شهریور 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.