• جام‌جم از رشد قارچ‌گونه خانه‌های مد و لباس گزارش می‌دهد

  در مزون های زیرزمینی چه خبر است؟

  در حالی‌که رشد قارچ‌گونه مزون‌ها و خانه‌های مد و لباس بدون مجوز در چند سال اخیر را که با تقلید از مد و ژورنال‌های غربی به ترویج پوشش‌های بیگانه و هنجارشکن می‌پردازند، می‌توان از مصادیق آشکار ولنگاری فرهنگی خواند، حالا مسئولان امر به فکر ساماندهی و نظارت نظام‌مند بر کار این مراکز افتاده‌اند.

 • ابلاغ دستور العمل ورود ماموران به پلاژهای خصوصی ساحلی کشور

  رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی گفت که ورود ماموران نیروی انتظامی در پلاژ های خصوصی واقع در ساحل خزر و سایر سواحل ایران برای بازرسی آزاد است.

 • برنامه‌ریزی سفر یا سفر، بی‌سفر

  با پایان ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر همه‌ساله شاهد حجم زیادی از ترافیک در مسیرهای برون‌شهری بخصوص مسیرهای منتهی به استان‌های شمالی کشور هستیم.

 • رویکرد لایحه محور مجلس در حوزه مد و لباس

  در بحث پوشاک به معنای کلی کلمه، بویژه در زمینه مزون‌ها و مدکده‌ها، یعنی مکان‌هایی که طراحی لباس و مد غالب جامعه را ترویج می‌کنند، با نوعی ولنگاری فرهنگی و مدیریتی مواجه هستیم.

 • جستجو برای منشأ بوی نامطبوع در‌خاش

  تحقیق و بررسی برای یافتن دلیل اصلی انتشار گاز و بوی نامطبوعی که در شهرستان خاش به مسمومیت برخی شهروندان این شهر و مراجعه آنها به مراکز درمانی منجر شده بود، درحالی از روز گذشته آغاز شده، که ظاهرا مشکلی جدید برمشکلات قدیمی و حل نشده این شهر محروم سیستان و بلوچستان اضافه شده است.

 • یک روز 40درجه‌ای در یزد با معلم فداکار و دانش آموز معلولش

  سالی که ابوالفضل به مدرسه نرفت

  خرداد زمان خوبی برای سفر به یزد نیست؛ هر چند با تابستانش هزار توفیر دارد. زبان روزه همراه مردی معمولی که کار بزرگی کرده به جاده زده‌ایم؛ حکمرانی بلامنازع آفتاب رو به زوال گذاشته و گرمای طاقت‌فرسا پشت سرش به سوی مغرب فرار می‌کند. ما هم انگار که در تعقیبش باشیم. مقصد روستای دولاب از توابع خضرآباد است در70 کیلومتری شهر یزد. جاده به نظر آشنا می‌رسد.

 • اینها، جان فدای شاگردان شان کردند

  عشق پیوست نام‌شان است و ایثار، پسوند پیشه‌شان. دل تان می‌خواهد از کدام یک برای تان تعریف کنم؟ قصه پرغصه حمیدرضا گنگوزهی را شنیده‌اید‌؟

 • غافلگیری تفتان؟

  طبیعت انگار می‌خواهد هر چه در چنته دارد برای این اهالی سیستان و بلوچستان رو کند؛ آفتاب سوزانی که پنجه انداخته در پنجه این استان، به کنار؛ گرد و غباری که زمین و آسمانش را تیره کرده و نفس کشیدن را سخت هم، به کنار؛ اکنون قرعه افتاده به نام آتشفشان مخروطی تفتان در شهرستان خاش که خودی نشان بدهد و همه را دلنگران کند.

 • گفت‌و‌گوی اختصاصی جام‌جم آنلاین با خانواده شهید مدافع حرم مهدی‌قاضی‌خانی

  بابا کیوکیو بس است برگرد / ماجرای کلاه صورتی رنگی که نهال از رهبر خواست

  دل‌شان یک جور غریبی تنگ است؛ دلتنگی را از چشم‌های فاطمه قاضی‌خانی می‌خوانم؛ وقتی هرجای مصاحبه به اسم همسر شهیدش می‌رسد، سرخ می‌شوند و پر از اشک. دلتنگی را در شیطنت‌های کودکانه بچه‌هایش می‌بینم؛ محمد‌متین، نهال و محمد‌یاسینی که یک‌جا آرام و قرار ندارند. مدام این طرف و آن طرف می‌روند و به همه جا سرک می‌کشند.

 • گردوخاک «خوزستان، بوشهر و ایلام» را در برمی‌گیرد

  کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و پدیده گردوخاک طی سه روز آینده در استانهای خوزستان، بوشهر و ایلام خبر داد.

 • آیت الله مکارم شیرازی میزان فطریه امسال را اعلام کرد

  میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان طبق فتوای آیت‌الله مکارم شیرازی از سوی دفتر این مرجع تقلید اعلام شد.

 • جدول زمانی مصاحبه های دکتری آزاد اعلام شد

  زمان برگزاری مصاحبه های دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال ۹۶ دانشگاه آزاد از سوی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام شد.

 • همت میلیاردی مردم برای آزادی زندانیان در برنامه ماه عسل

  کمپین کمک به زندانیان تنها در چند روز با همراهی مخاطبان برنامه ماه عسل قریب به هزار نفر را آزاد کرد و نزدیک به دوازده میلیارد تومان کمک مردمی جمع‌آوری شد.

 • شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

  چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت آموزش و پرورش روز جمعه، سوم شهریورماه برگزار می‌شود. ثبت‌نام در این آزمون از عصر روز گذشته شروع شده و تا پنجم تیرماه ادامه خواهد داشت.

 • محدودیت ترافیکی در بزرگراه صدر و تونل نیایش

  رئیس مرکز اطلاع رسانی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال محدودیت ترافیکی در بزرگراه صدر و تونل نیایش خبر داد.