• روز جهانی زمین پاک، مجالی است برای گفتن از خطراتی که زمین را تهدید می‌کند

  به زمین پلاستیکی نزدیک می‌شوید!

  دوم اردیبهشت دیگری رسید تا باز هم حفاظت از زمین را پاس بداریم. مردم سراسر جهان در 22 آوریل، به داشتن زمین پاک توجه می‌کنند. این بار سازمان ملل، شعار پایان آلودگی پلاستیکی را برای روز جهانی زمین پاک - که با هدف جلب توجه مردم به جلوگیری از تخریب زمین و راهکارهای حفاظت از آن تعریف شده - انتخاب کرده است.

 • علیرضا محجوب در گفت و گو با جام جم آنلاین تاکید کرد:

  ضرورت اجرای کامل قانون نظام جامع ایثارگران از سوی دولت

  نماینده مردم تهران، درباره مصوبات جدید دولت برای جانبازان در کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آنچه مصوب شد وصول درمان، مسکن و خدمات متعدد دیگری است که باید در اختیار جانبازان قرار می گرفت؛ برخی تصمیمات تکمیل سیاست های گذشته و بعضی دیگر تعیین مبالغ جدید، تعریف جدید و یا عناوین تازه است و امید داریم امکان عملیاتی شدن تمامی موارد وجود داشته باشد.

 • پرسشی که مسوولان پاسخ درستی به آن نمی دهند

  آیا فردا با ورود به محدوده طرح ترافیک جریمه خواهیم شد؟

  در حالی که مسئولان شهرداری اعلام کرده‌اند طرح ترافیک 97 از 15 اردیبهشت اجرایی می‌شود پلیس می‌گوید طرح از روز اول اردیبهشت اجرا خواهد شد؛ این موضوع سردرگمی شهروندان را در پی داشته است.

 • نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفت و گو با جام جم آنلاین خبر داد:

  تسهیلات مسکن ارزان قیمت به جانبازان و ایثارگران

  سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تبریک روز جانباز از پیگیری روند تسهیلات برای جانبازان کشور خبر داد و گفت: در منطقه ای که آشوب و درگیری بسیار زیاد است، عزت، افتخار و امنیت موجود و نیز ترس دشمنان از نزدیک شدن به کشور حاصل رشادت ها و خودگذشتگی ایثارگران است.

 • واکنش‌ها به انتشار فیلمی از درگیری یک دختر با ماموران گشت ارشاد

  پلیس: بازرسی ناجا در حال بررسی موضوع است

  با توجه به انتشار یک فیلم از درگیری یک دختر با مأموران گشت ارشاد وزیر کشور دستور بررسی موضوع را صادر کرده و پلیس عنوان داشت این چنین رفتارهایی را به هیچ وجه تأیید نمی‌کند.

  • جامعه
 • آغاز انتخاب رشته از سوم اردیبهشت

  دفترچه انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۷ منتشر شد

  دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌ متمرکز) سال ۱۳۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد اسلامی) منتشر شد.

  • آموزش