stats
 • با تصویب مجلس

  هزینه بیماری متابولیک، ام اس، بال پروانه‌ای و اوتیسم مانند بیماران خاص محاسبه می‌شود

  نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را مکلف کردند بخشی از خدمات دارویی و درمان بیماران نازایی را مشمول بیمه سلامت قرار دهند بخشی از هزینه بیماری متابولیک، ام اس، بال پروانه‌ای و اوتیسم همانند بیماران خاص محسابه کنند.

 • هوای تهران سالم است

  روز پنجشنبه سوم اسفند ۹۶، هوای تهران سالم است و وزش باد موثر و بارش پراکنده و خفیف انتظار می رود.

 • در دست بررسی است!

  طی یک ماه گذشته چندین گزارش از تنبیه بدنی دانش‌ آموزان در برخی نقاط کشور به آموزش و پرورش ارسال شده است، این یعنی هنوز راه‌حلی مناسب برای این مساله ارائه یا دست‌کم اجرایی نشده است. در جدیدترین پرونده نیز هشت دانش‌آموز اصفهانی از سوی مشاور مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند.

 • سهم 10 درصدی بیمه شخص ثالث به اورژانس بیمارستان‌ها نمی‌رسد

  بیمه شخص هیچم !

  از فروردین تا پایان آذر امسال، اورژانس بیمارستان‌ها بخصوص دولتی‌ها، روزهای شلوغی داشته‌اند. اگر فقط تعداد مصدومان حوادث ترافیکی که سروکارشان به اورژانس‌ها افتاده را ملاک تعیین این شلوغی بدانیم، طبق اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور در 9 ماه امسال 263 هزار و 315 نفر در حوادث ترافیکی مصدوم شده اند که این چند برابر بیشتر از فوت شده‌های تصادفات ( 1203 نفر) بوده است.

 • داغ خرافات بر دل حیات‌وحش

  فعالان محیط‌زیست و برخی اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد برای مقابله با سودجویانی که در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش حیات‌وحش می‌کنند، بارها هشدار داده‌اند؛‌ برای نمونه سازمان مردم‌نهاد دیده بانان حقوق حیوانات حدود چهار سال پیش گزارشی 700 صفحه‌ای دراین خصوص آماده کرد. هرچند این گزارش در اختیار سازمان حفاظت محیط‌زیست قرار گرفت، اما به آن توجه نشد.‌

 • جام‌جم از شیوع خرید و فروش اجزای بدن حیوانات توسط رمال‌ها گزارش می‌دهد

  حراج آنـلاین حیات وحش

  بازار خرافات هنوز گرم است، در عصر فناوری که دیگر هر حرفی براحتی پذیرفته نمی‌شود، خرافات خریدار دارد و ابزاری است برای تخریب‌. در این میان اما خرافه مدت‌هاست حیات‌وحش ایران را نشانه گرفته و بتازگی به کمک فضای مجازی، آسیب بیشتری به محیط‌زیست کشور تحمیل می‌کند، چون این روزها سایت‌ها و کانال‌های زیادی را می‌توان پیدا کرد که در آن به اجزای حیات‌وحش چوب حراج‌زده می‌شود، از خواص درمانی زبان و گوشت خرس بگیرید که باعث کشتار بیرحمانه این گونه‌ها در ایران شده است تا تبلیغ آزادانه، آنلاین و بی‌قید اجزای خاص بدن کفتار با ضمانت‌نامه محکم و ارسال رایگان به محل!

 • خرافات به انقراض دامن می‌زند

  وقتی صحبت از گونه‌های در خطر انقراض می‌شود، بلافاصله خیلی‌ها به یاد گونه‌هایی مانند کرگدن و ببر می‌افتند، اما نابودی حیات‌وحش به این گونه‌ها محدود نمی‌شود. در 40 سال گذشته تاکنون 52 درصد از حیات‌وحش بر اثر فعالیت‌های انسان نابود شده و به گفته دانشمندان این نرخ از انقراض هزار برابر سریع‌تر از انقراض‌های معمولی است.

 • مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی:

  هوای سرد در کشور ماندگار است / پنجشنبه بارانی در اغلب مناطق

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز پنج شنبه گستره بارش ها نیمه غربی کشور، دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی و بخش هایی از جنوب کشور را فرا می گیرد.