• دستور وزیر کشور به پلیس برای برخورد با مأموران خاطی گشت ارشاد

  جانشین فرمانده کل قوا در ناجا پس از وصول و ملاحظه گزارش نیروی انتظامی از اتفاقات صورت گرفته در یکی از پارک‌های تهران توسط ماموران گشت ارشاد، در یادداشتی پی نوشت کرد: با توجه به گزارش، ضمن رسیدگی کامل به تخلفات انجام شده توسط خاطی، اقدام خلاف قانون فرد مامور هم با سرعت در حوزه تخلفات انتظامی مورد بررسی و اقدام قانونی لازم صورت گرفته و نتیجه گزارش شود.

 • وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد

  معرفی دو پیام رسان داخلی به مدارس؛ بزودی

  وزیر آموزش و پرورش گفت: به زودی دو پیام رسان داخلی را برای استفاده‌های این وزارت خانه و مدارس معرفی می‌کنیم؛ به دنبال ایجاد انگیزه برای دانش آموزان و والدین جهت خروج از تلگرام و پیوستن به شبکه‌های پیام رسان داخلی هستیم.

 • گفتگوی جام جم آنلاین با نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

  مطالبات خانواده های شهدا پرداخت نشده است

  نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مجلس 500میلیون تومان از بودجه سال 97 را به بازنشستگی شهدایی که در هیچ یک از سازمان ها و نهادها استخدام نبودند، اختصاص داد.

 • سخنگوی سازمان ثبت‌احوال خبر داد

  عودت هزینه‌ های ثبت‌ نام ناقص کارت ملی هوشمند

  سخنگوی سازمان ثبت‌احوال با اشاره به تفاهم‌نامه‌ ثبت احوال و بانک شهر برای ارائه خدمات بن کارت‌های نمایشگاه کتاب در کارت‌های ملی هوشمند از عودت هزینه‌های ثبت‌ نام ناقص کارت ملی هوشمند از هفته گذشته خبر داد.

 • رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در گفت‌وگو با جام جم آنلاین

  بررسی موانع تردد توانخواهان در سطح شهر / به دنبال شهر بدون بن بست هستیم

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اعلام کرد: اگرچه برای تسهیل تردد جانبازان و توانخواهان در شهر فعالیت‌های زیادی شده، اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا سطح قابل قبول برسیم از این رو درحال برنامه‌ریزی برای شهر بدون بن بست برای توانخواهان هستیم.

 • مدیرکل خدمات شهری شهرداری در گفت‌وگو با جام جم آنلاین

  دسترسی جانبازان به پارک ها و فضای سبز تسهیل می شود

  مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اهمیت توجه به کیفیت زیستی جانبازان و توانخواهان جامعه اعلام کرد: در هر منطقه از کلان شهر تهران حداقل یک و حداکثر دو بوستان برای استفاده توانخواهان آماده سازی شده است.

 • جام‌جم در گفت‌وگو با کارشناسان چالش‌های طرح تحول سلامت را بررسی می‌کند

  درمان‌ده یا درمانده

  درست از امروز تا آخر هفته، وقتی سفرهای استانی مسئولان به بهانه رسیدگی به وضع سلامت مردم اوج می‌گیرد، وقتی پروژه‌های بهداشتی و درمانی پشت سر هم افتتاح می‌شوند و همایش‌های کوچک و بزرگ در دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها با محوریت موضوعات سلامت برگزار می‌شوند، هفته سلامت هم در کشورمان با یک شعار مهم شروع می‌شود؛ UHC !