• ۱۰ شهریور، زمان اعلام نتایج آزمون دکتری و ارشد

  رئیس سازمان سنجش کشور در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد توضیحاتی را ارائه کرد.

 • آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ امشب

  معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری برای دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ امشب ۲۶ مرداد ماه پایان می یابد.

 • ملک سلمان اجازه ورود حجاج قطری به خاک عربستان را صادر کرد

  پادشاه عربستان سعودی از صدور اجازه ورود حجاج قطری به خاک این کشور بدون مجوزهای لازم خبر داد.

 • قهر‌ دانشگاه‌ها با بازار‌ کار

  زمانی پذیرفته شدن در رشته‌های دانشگاهی دلخواه مخصوص رتبه‌های برتر کنکور، دو رقمی‌ها و نهایتا سه‌رقمی بود. رشته‌های دانشگاهی محدود بود و ظرفیت دانشگاه‌ها محدودتر؛ در بیشتر مواقع تقدیر بود که آینده داوطلبان را رقم می‌زد.

 • تلاش برای توانمندی کم‌درآمدها

  کار یک نیاز روحی و روانی است و کمتر کسی پیدا می‌شود که علاقه‌مند به کار کردن نباشد. حتی برخی دانش‌آموختگان دانشگاها در وضعیت فعلی درخواست می‌کنند با نادیده گرفتن مدرک تحصیلی‌شان، شغلی در سطح دیپلم به آنها داده شود.

 • گردشگران ایرانی مراقب باشند

  شیوع عجیب پدیده گروگانگیری ایرانیان در کشور همسایه!

  از یک دهه گذشته تا کنون ترکیه توانسته به خوبی خود را به مقصد اول گردشگران ایرانی تبدیل کند.این اتفاق شاید به این دلیل رخ داده که ترکیه طی همین سالها سرمایه‌گذاری سنگینی برای توسعه گردشگری در این کشور کرده است. تبلیغات گسترده و فراهم‌کردن زیرساخت‌های مورد نیاز برای پذیرایی از گردشگران ،این کشور و شهرهای مختلف آن را به مقصدی برای گردشگران از کشورهای مختلف جهان ازجمله ایران مبدل ساخته است.

 • گزارش اختصاصی جام جم آنلاین از کلینیکی که مشتری هایش از تاتو داشتن پشیمان شده اند

  70 درصد کسانی که تاتو می کنند پشیمان می شوند/ تاتو پاک شدنی است؟!

  دیروز آلبوم نمونه کارها را ورق می زدند، طرح ها را یکی یکی نگاه می کردند، پرسان پرسان سراغ تاتوکار حرفه ای را از دوست و آشنا می گرفتند و امروز در به در دنبال جایی هستند که نقش و نگاری که روی پوست شان نشسته را پاک کند، دنبال روشی که پوست شان را مثل روز اول بکند، همان موقعی که هنوز رد و نشانی از تاتو نداشت. همین است که حالا گذرشان به اینجا افتاده، به یکی از کیلینک های زیبایی و پوست که کنار خدمات متنوعش از پاکسازی و جوان سازی پوست گرفته تا کاشت مو و تزریق ژل و بوتاکس، تاتو هم پاک می کند!

 • نقشه زندگی را ترسیم کنید

  این روزها زندگی معنای متفاوتی به خود گرفته است. خیلی‌ها هنوز نمی‌دانند برای چه زندگی می‌کنند. بعضی‌ها زندگی می‌کنند برای پول در آوردن، اما پول در آوردن زندگی نیست. بعضی دیگر دوست دارند دیگران را شاد کنند، اما گاه آنقدر پرخاشگر و افسرده می‌شوند که فکر می‌کنند زندگی به آنها ظلم کرده است.

 • مسلمانان جهان

  مسلمانان کانادا؛ جامعه پویا و جوان

  کانادا، کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است.

 • جام‌جم از حقوق زن در خانواده اسلامی ـ ایرانی گزارش می‌دهد:

  حق سلب نشدنی بانو...

  گذر از جامعه سنتی و قرار گرفتن در آستانه مدرنیسم سبب شده بعضی چارچوب‌ها شکل اولیه خود را از دست بدهند. گرچه ساختارها هنوز به طور رسمی وجود دارد، اما تا حد زیادی شاهد تغییر در پذیرش این ساختارها در بطن خانواده‌ها هستیم.ریاست پدر و مادر در خانواده جای خود را به فرزندسالاری داده است، مصاحبت با یکدیگر را با گفت‌وگو‌های مجازی عوض کرده‌ و معاشرت با دیگران را به حضور در شبکه‌های مجازی فروخته‌ایم.

 • روحانی قانون هوای پاک را ابلاغ کرد

  رئیس جمهور در نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست قانون هوای پاک را ابلاغ کرد.

 • حضور بیش از ۵۲ هزار زائر ایرانی در شهرهای مکه و مدینه

  رئیس سازمان حج و زیارت آمار زائران ایرانی حج تمتع را تا پایان امروز بیش از ۵۲ هزار نفر عنوان کرد.

 • وزش باد شدید و باران در اکثر نقاط کشور / پیش بینی هوای تهران طی 2 روز آینده

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید و بارش باران در بیشتر نقاط کشور از انتقال گرد و خاک به مناطقی از نوار غربی کشور خبر داد.

 • کارآفرینی و فروش زمان

  این روزها بسیاری از افراد به دنبال شغلی برای گذران زندگی و معیشت هستند و با توجه به اوضاع اقتصادی و رکودی که گریبان جامعه را گرفته است متاسفانه سایه بیکاری همه جا خود را نشان می دهد. در این میان اغلب مردم نخستین و بهترین گزینه ای که در ذهن شان نقش می بندد به اصطلاح کارمندی در بخش دولتی است.

 • اصلاحیه سوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ۹۶ منتشر شد

  رشته‌ محل‌های جدید و اصلاحات سری سوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ منتشر شد.