• تنهاترین مرد روستای زلزله‌زده تپانی +عکس

  تنهاترین مرد روستای تپانی پیکر زن و ۲ فرزندش را با دست های خود از زیر آوار بیرون کشید، بدون کفن و غسل با جامه های خونین در دل خاک دفن کرد.

 • سقوط بی‌خطر با هواپیما + 11 راهکار

  ممکن است در برخی از پروازهای هوایی، هواپیما مجبور به فرود اضطراری شود و شما در خطر سقوط سقوط قرار بگیرید در این موقعیت باید ضمن حفظ آرامش، یک سری نکات امنیتی را رعایت کنید.

 • مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی اعلام کرد

  آخرین وضعیت جوی و بارش ها در مناطق زلزله زده

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه سامانه بارشی که در روزهای گذشته نیمه غربی کشور را در برگرفته بود به سمت شرق و مرکز رهسپار شده است، گفت: امروز از حجم بارشهای شدید باران در مناطق زلزله زده کرمانشاه کاسته شده است.

 • تصاویر عبرت آموز حوادث رانندگی بر روی دیوار

  بسیاری از خانواده‌های داغ‌دار شیرازی، عکس عزیزان از دست رفته خود در تصادفات را بر روی یک دیوار نصب کرده‌اند.

 • مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت:

  قیمت اعزام به عتبات افزایش نمی‌یابد

  مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به قیمت اعزامها به عتبات گفت: افزایش قیمت در این دوره آتی نیز وجود ندارد و نوسانات قیمتی که گاه رخ می‌دهد به دلیل نوسانات قیمت ارز خواهد بود.

 • 14 نسخه بعد از 40 سالگی

  ورود به دهه چهل زندگی چالش‌های و تغییرات خاص خودش را دارد که اغلب غیر منتظره است، با این حال روانشناسان نسخه‌هایی دارند که زندگی را برایمان زیباتر از گذشته جلوه می‌دهد؟!

 • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

  کمک ۱۰ میلیون تومانی به مددجویان آسیب دیده در زلزله

  وزیر تعاون گفت: به هر مددجوی بهزیستی که منزل وی بر اثر زلزله تخریب شده است، ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

 • متخلفان پرونده قطع درختان نقره داغ شدند

  تعداد درختان خیابان ولیعصر در این سال های اخیر کاهش چشمگیری داشته است.

 • واکنش سازمان ثبت احوال به "ممنوعیت عکسبرداری برای کارت ملی در دفاتر پست و پیشخوان دولت"

  سخنگوی سازمان ثبت احوال به اظهاراتی مبنی بر ممنوعیت عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال، پاسخ داد.

 • آخرین آمار توزیع اقلام امدادی میان زلزله‌زدگان کرمانشاه

  رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اعلام گزارش عملیات توزیع اقلام امدادی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه، گفت: ۸۳ هزار و ۷۲۸ دستگاه چادر، ۲۴۰ هزار تخته پتو و ۶۶۵ هزار قوطی کنسرو تا ساعت ۱۸ روز گذشته، اول آذرماه، میان زلزله‌زدگان توزیع شده است.

 • پلیس راهور اعلام کرد؛

  بارش برف در ۳ محور / جاده های شمال بارانی است

  پلیس راه راهور آخرین وضعیت ترافیک در جاده ها را اعلام کرد.

 • عکاسی برای کارت ملی در ثبت‌ احوال ممنوع شد

  رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران گفت: بر اساس حکم دیوان عدالت اداری عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال غیر مجاز است.

 • ایست به دوچرخ پرحاشیه!

  موتورسیکلت‌سواران را به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده‌های آلودگی هوا، آلودگی صوتی و سوانح ترافیکی می‌شناسند و بسیاری از مسئولان و کارشناسان بر ساماندهی این مساله تاکید دارند، به عنوان مثال از دیروز طرح جریمه موتورسواران به‌وسیله دوربین‌های پلیس کلید خورده است، طرحی که به نظر نمی‌رسد بتواند به تنهایی آشفته بازار تردد موتورسیکلت‌ها را مدیریت کند، چراکه دراین بین نباید انگشت اتهام را فقط به سوی موتورسیکلت سواران نشانه رفت، زیرا مسائلی مانند نبود شغل، ترافیک سرسام آور و نبود موتورسیکلت استاندارد نیز در پیچیده شدن کلاف سردرگم آنها نقش دارد.

 • موتورسواران قانونمدار تشویق شوند

  آمار حوادث موتورسیکلت در ایران بسیار بالاست. در استان‌های مختلف بین 25تا 35 درصد تصادفات مربوط به موتورسواران است.

 • سلامت کولبران درمعرض خطر جدی است

  هر شغلی یک حدود متعارف از فشار جسمی و روانی را باید به فرد وارد ‌کند که در کنار آن بتواند سال‌ها در آن شغل فعالیت و سلامت جسمی و روانی خود را حفظ کند، اما درباره مساله افراد کولبر این فشارها هیچ حد مشخصی ندارد و این افراد را در معرض انواع آسیب‌های جسمی قرار می‌دهد؛ برای نمونه، به هم خوردن راستای طبیعی ستون فقرات یکی از مشکلاتی است که این افراد با آن روبه‌رو هستند.

 • نجات کولبران با ایجاد مناطق آزاد تجاری‌

  ‌برای ساماندهی کسب و کار در مرزها از طرف مجلس به ما ماموریت داده شد و بسیاری از کارشناسان به بررسی راهکارهای لازم پرداختند؛ برای نمونه بر اساس طرحی قرار شد راه‌ها و مسیرهایی ساخته شود که امکان تردد موتورسیکلت‌های سه چرخ و گاری در آنها امکان پذیر باشد. چراکه به این شکل امکان تردد کولبران آسان می‌شد و در نتیجه پیاده‌سازی این طرح، قطعا سلامت کولبران کمتر در معرض آسیب قرار می‌گرفت و آنها آسیب‌های جسمانی کمتری را متحمل می‌شدند. همچنین قرار بود با ایجاد استراحتگاه‌ها و سایبان‌ها در مسیر،کار تردد کولبران را آسان تر کنیم.‌

 • جام‌جم از شرایط سخت کولبران و راهکارهای بهبود وضعیت آنها گزارش می‌دهد

  جای امید در کوله کولـبران خالـی است

  بهمن امسال که برسد داغ مرگ چهار کولبری که سال گذشته بر اثر ریزش بهمن جان سپردند یک ساله می‌شود. پس از آن حادثه پای دغدغه‌های کولبران به سخنرانی‌های خیلی از مسئولان باز شد. خیلی‌ها برای بهبود شرایط آنها طرح و برنامه نوشتند، طرح‌هایی که برخی‌هایشان اگر عملی شود مشکل این افراد تا حد زیادی بر طرف خواهد شد؛ طرح‌هایی مانند ایجاد بازارچه‌های مرزی و کسب و کارهای کوچک برای آنها.

 • وزیر کشور : اختیارات ستاد بحران افزایش می یابد

  وزیر کشور با بیان اینکه یکی از پروتکل های ستاد بحران آسیب شناسی کمک رسانی است تاکید کرد: بلافاصله پس از زلزله با توجه به تجربیات پروتکل ها به روز می شود و در قانون جدید هم برخی اختیارات ستاد بحران افزایش خواهد یافت و تغییر می‌کند.