• مدیرکل خدمات شهری شهرداری در گفت‌وگو با جام جم آنلاین

  دسترسی جانبازان به پارک ها و فضای سبز تسهیل می شود

  مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اهمیت توجه به کیفیت زیستی جانبازان و توانخواهان جامعه اعلام کرد: در هر منطقه از کلان شهر تهران حداقل یک و حداکثر دو بوستان برای استفاده توانخواهان آماده سازی شده است.

 • رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در گفت‌وگو با جام جم آنلاین

  بررسی موانع تردد توانخواهان در سطح شهر / به دنبال شهر بدون بن بست هستیم

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اعلام کرد: اگرچه برای تسهیل تردد جانبازان و توانخواهان در شهر فعالیت‌های زیادی شده، اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا سطح قابل قبول برسیم از این رو درحال برنامه‌ریزی برای شهر بدون بن بست برای توانخواهان هستیم.

 • جام‌جم در گفت‌وگو با کارشناسان چالش‌های طرح تحول سلامت را بررسی می‌کند

  درمان‌ده یا درمانده

  درست از امروز تا آخر هفته، وقتی سفرهای استانی مسئولان به بهانه رسیدگی به وضع سلامت مردم اوج می‌گیرد، وقتی پروژه‌های بهداشتی و درمانی پشت سر هم افتتاح می‌شوند و همایش‌های کوچک و بزرگ در دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها با محوریت موضوعات سلامت برگزار می‌شوند، هفته سلامت هم در کشورمان با یک شعار مهم شروع می‌شود؛ UHC !

 • روز جهانی زمین پاک، مجالی است برای گفتن از خطراتی که زمین را تهدید می‌کند

  به زمین پلاستیکی نزدیک می‌شوید!

  دوم اردیبهشت دیگری رسید تا باز هم حفاظت از زمین را پاس بداریم. مردم سراسر جهان در 22 آوریل، به داشتن زمین پاک توجه می‌کنند. این بار سازمان ملل، شعار پایان آلودگی پلاستیکی را برای روز جهانی زمین پاک - که با هدف جلب توجه مردم به جلوگیری از تخریب زمین و راهکارهای حفاظت از آن تعریف شده - انتخاب کرده است.

 • علیرضا محجوب در گفت و گو با جام جم آنلاین تاکید کرد:

  ضرورت اجرای کامل قانون نظام جامع ایثارگران از سوی دولت

  نماینده مردم تهران، درباره مصوبات جدید دولت برای جانبازان در کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آنچه مصوب شد وصول درمان، مسکن و خدمات متعدد دیگری است که باید در اختیار جانبازان قرار می گرفت؛ برخی تصمیمات تکمیل سیاست های گذشته و بعضی دیگر تعیین مبالغ جدید، تعریف جدید و یا عناوین تازه است و امید داریم امکان عملیاتی شدن تمامی موارد وجود داشته باشد.

 • پرسشی که مسوولان پاسخ درستی به آن نمی دهند

  آیا فردا با ورود به محدوده طرح ترافیک جریمه خواهیم شد؟

  در حالی که مسئولان شهرداری اعلام کرده‌اند طرح ترافیک 97 از 15 اردیبهشت اجرایی می‌شود پلیس می‌گوید طرح از روز اول اردیبهشت اجرا خواهد شد؛ این موضوع سردرگمی شهروندان را در پی داشته است.

 • نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفت و گو با جام جم آنلاین خبر داد:

  تسهیلات مسکن ارزان قیمت به جانبازان و ایثارگران

  سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تبریک روز جانباز از پیگیری روند تسهیلات برای جانبازان کشور خبر داد و گفت: در منطقه ای که آشوب و درگیری بسیار زیاد است، عزت، افتخار و امنیت موجود و نیز ترس دشمنان از نزدیک شدن به کشور حاصل رشادت ها و خودگذشتگی ایثارگران است.