stats
 • رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد:

  تخفیف ۹۰ درصدی طرح ترافیک به خبرنگاران

  رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اصلاح لایحه طرح ترافیک گفت:در مورد خبرنگاران نیز لایحه را اصلاح کردیم و به کف قیمت آمدیم ونود درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.

 • خلأهای قانونی، زمینه‌ساز رفتارهای غیر قانونی

  چند سالی است برخی موسسات حقوقی با این که از اداره ثبت شرکت‌ها مجوز رسمی دارند، به جای پیگیری قضایی پرونده‌های مراجعان خود، سعی می‌کنند با رویه‌های غیر قانونی و به کارگیری افراد قلدرمآب، این پرونده‌ها را حل و فصل کنند.

 • جام‌جم در گفت‌وگو با کارشناسان عواقب‌ انتشار بی‌رویه عکس‌های کودکان در شبکه‌های اجتماعی را بررسی می‌کند

  بخند... بابا لایـک بگیره!

  تولد نوزاد شیرین‌ترین لحظه زندگی هر پدر و مادر محسوب می‌شود و والدین از اولین روزهایی که صاحب فرزند می‌شوند تا آخرین روزهای زندگی خود، همواره تلاش می‌کنند هر آنچه را در توان دارند، برای رشد و شکوفایی فرزندشان به کار گیرند.

 • زمان پروازهای حج سال آینده اعلام شد

  پروازهای حج سال ۹۷ از اوایل مردادماه سال آینده آغاز می‌شود، هرچند زمان دقیق آن مشخص نشده، اما سازمان حج و زیارت اعلام کرده توافق‌های مربوطه را با عربستان به نتیجه رسانده است.

 • ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از ظهر دوشنبه (۷ اسفند) سامانه بارشی جدیدی مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور و سبب بارش باران و در برخی نقاط رعد و برق، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف می‌شود.

 • مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران خبر داد:

  افتتاح حساب شهروندی برای ثبت‌نام طرح ترافیک جدید

  مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: شهروندان باید برای طرح جدید ترافیک، حساب شهروندی افتتاح کنند، این حساب فقط مالی نیست بلکه باید شهروندان پروفایل خود را تکمیل و قبل از پایان سال ثبت‌نام خود را انجام دهند.

 • مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران :

  آشفته بازار فرودگاه‌ها ناشی از فقدان نظارت درست است

  مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران ضمن انتقاد از آشفته بازار در فرودگاه ها گفت: سازمان هواپیمایی مکلف است نظارت درون سازمانی خود را بر این غرفه‌ها افزایش دهد تا اجحاف به مردم صورت نگیرد درحالی که مشاهده می‌شود این شرکت‌ها درحق مردم اجحاف زیادی روا می‌دارند.

 • رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر در گفت‌وگو با جام جم آنلاین :

  آخرین اخبار سانحه هوایی یاسوج/ امدادگران وقتشان را برای جعبه سیاه تلف نمی کنند/ همه امدادگران در سلامت هستند

  رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر با اشاره به شرایط نامساعد جوی در منطقه سانحه هواپیمای یاسوج اعلام کرد تا بهبود شرایط جوی هیچ امکانی برای ادامه عملیات نیست و فعلاً نیروهای امدادی در منطقه آماده‌باش مستقرشده‌اند.

 • معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد

  موج سرما در ۷ استان / فعالیت امدادگران در ۱۷ محور

  معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به ورود موج سرما در ۷ استان کشور،‌ گفت: ۳۵ تیم هلال‌احمر متشکل از ۱۰۲ امدادگر در ۱۷ محور مواصلاتی فعال هستند.