• رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی؛

  افزایش شهریه‌ رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد صحت ندارد

  رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متاسفانه در خصوص ارقام افزایش شهریه رشته‌های پزشکی اغراق شده ، در حالی‌که این شایعات درست نیست و ما نمی‌خواهیم در آینده همکارانی داشته باشیم که با ما کدورت داشته باشند زیرا دانشجویان همکاران آینده ما هستند.

 • فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۶

  مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از ۳۸۳ هزار پذیرفته شده آزمون سراسری ۹۶ خبر داد و گفت: فرصت تمدید شده انتخاب رشته کنکور ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه جاری پایان می پذیرد.

 • ۱۰۰ آموزشگاه زبان غیرمجاز تعطیل شدند

  رئیس سازمان مدارس غیردولتی آموزش و پرورش اعلام کرد: ۱۰۰ آموزشگاه زبان خارجه غیرمجاز در استان‌های مختلف شناسایی و تعطیل شدند.

 • مهلت انتخاب رشته کنکور تمدید شد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت انتخاب رشته در کنکور سراسری ۹۶ تا چهارشنبه ۲۵ مرداد تمدید شد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ چهارشنبه فرصت دارند، کدرشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

 • کارنامه دستیاری دندانپزشکی منتشر شد

  کارنامه علمی و پاسخنامه سی و یکمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی منتشر شد و داوطلبان مجاز تا چهارشنبه ۲۵ مرداد فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته محل در این آزمون اقدام کنند.

 • رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد

  تشریح برنامه آموزش و پرورش برای ادغام کتب درسی/کوله‌پشتی‌ها سبک می‌شوند

  رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مطالعه بر روی ادغام کتب درسی و تالیف تلفیقی کتب خبر داد و گفت: با اتمام بازه زمانی پنج ساله اجرای آزمایشی، کتب درسی را مورد بازنگری قرار می‌دهیم. اکنون در حال مطالعه برای بازنگری پایه‌های اول، دوم و سوم ابتدایی با رویکرد تلفیقی هستیم.

 • امروز، آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور ۹۶ / دانشگاه آزاد تا پنج‌شنبه

  فرصت انتخاب رشته کنکور ۹۶ تا پایان امروز (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶) ادامه دارد همچنین متقاضیان انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد تا تاریخ ۲۶ مرداد برای انتخاب رشته فرصت دارند.

 • دانشگاه‌ ما را انتخاب کنید‌‌ لپ‌تاپ جایزه بگیرید!

  اگر 10 سال پیش، دانش‌آموزان و پشت کنکوری‌ها برای ورود به دانشگاه باید در رقابتی نفسگیر شرکت می‌کردند و با رتبه‌های بالا دل دانشگاه‌ها را به دست می‌آوردند، امروز کار به جایی رسیده که دانشگاه‌ها برای به دست آوردن دل داوطلبان و حتی پشت‌کنکوری‌ها صف کشیده‌اند و دست به انواع و اقسام تبلیغات و شگردها می‌زنند، حتی دانشگاه‌ های سراسری برای جذب رتبه‌های برتر کنکور مشوق‌های رنگارنگی از کمک‌‌هزینه تحصیلی گرفته تا لپ‌تاپ‌ و ارائه رایگان خدمات رفاهی چون خوابگاه به داوطلبان وعده می‌دهند.

 • جزئیات برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور روز جمعه سوم شهریورماه برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان از ۳۱ مردادماه تا دوم شهریورماه می‌توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

 • رشته های ممنوعه برای داوطلبان غیرایرانی کنکور ۹۶ +جدول

  پذیرش اتباع غیرایرانی در رشته هایی که منجر به ایجاد تعهدات استخدامی برای جمهوری اسلامی ایران شود، ممنوع است. رشته ها و مناطق ممنوعه برای تحصیل اتباع غیرایرانی در کنکور ۹۶ اعلام شد.

 • فردا؛ آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 96

  مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته شده اند تا روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

 • ماموریت مهم آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی

  انحصارشکنی از آموزش زبان انگلیسی در مدارس ایران

  حدود یک سال پیش بود که رهبر انقلاب در دیدار با معلمان و فرهنگیان نسبت به انحصار آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان هشدار دادند و در بیاناتی خواستار توجه به آموزش دیگر زبان‌ها نیز شدند.

 • ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

  مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

 • ثبت‌نام دانشجو بدون آزمون آغاز شد

  مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت‌نام برای انتخاب رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها خبر داد.

 • امروز آخرین مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد

  مهلت ثبت نام برای درخواست های نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد امروز ۲۰ مردادماه پایان می یابد.