• واکنش به صدور حکم یک اعدام

  رییس قوه قضاییه: « دروغهایی بگویید که قابل باور باشد»

  رییس قوه قضاییه هجمه‌های حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی را «جنگی روانی» دانست که به نحو «سخیف و مفتضحانه» از سوی کشورهای غربی به راه افتاده است و هر روز بیش از گذشته «غیر مستند» بودن آن آشکار می‌شود.

 • انتقاد آملی لاریجانی از برخی رسانه‌ها

  برخی روزنامه‌های زنجیره‌ای به دنبال ناامید کردن مردم هستند

  رئیس قوه قضائیه گفت: برخی روزنامه‌های زنجیره‌ای به دنبال ناامید کردن مردم هستند و با اصطلاحاتی همچون فساد در کشور نهادینه شده است قصد دارند این همه آدم شریف در دستگاههای اجرایی و قضایی را متهم کنند.

 • دستگیری مدیران شرکت نگین خودرو آفتاب

  دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: چهار نفر از مدیران شرکت نگین خودرو آفتاب به اتهام کلاهبرداری از مردم با وعده فروش لیزینگی خودرو دستگیر و بازداشت شده‌اند.

 • اژه ای: ادعای بابک زنجانی اثبات نشد

  سخنگوی قوه قضاییه گفت: لغو تحریم بابک زنجانی از سوی دولت انگلیس زمانی موثر واقع می شود که پول هایی که اعلام کرده در خارج از کشور موجود است، اثبات شود.

 • رییس قوه قضائیه:

  پیشگیری از جرم یک مسأله فراقوه ای است

  رییس قوه قضاییه با اشاره به مسئولیت های خطیر دستگاه قضایی در عرصه های مختلف، گفت: اجرای قضای اسلامی نیازمند وجود مقدماتی است و کار قضات نیز در برخی موارد با دشواری مواجه است.

 • وضعیت پرونده کهریزک در دیوان عالی کشور

  رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به کاهش پرونده ها در دیوان عالی کشور، گفت: یک نفر مسئول پیگیری پرونده کهریزک در دیوان عالی کشور شده است.

 • آیت الله آملی لاریجانی:

  رئیس‌جمهوری فرزند جبهه و جهاد است

  رئیس قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد رئیس جمهوری که خود «فرزند جبهه و جهاد» است، در مذاکرات و سخنرانی‌های سفر نیویورک، ارزش‌های ملت را که برآمده از دفاع مقدس است، به بهترین وجه نمایندگی کند.

 • واسطه های بابک زنجانی در زندان شناسایی شدند

  سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه متهم پرونده نفتی موفق شده بود در مدت بازداشت از طریق اقدامات ناصحیح، اطلاعاتی را به بیرون زندان منتقل کند، گفت: خوشبختانه پیغام های داده شده و واسطه ها و افرادی که آنها را دریافت کرده بودند، شناسایی شدند.

 • در نامه ای به وزیر ارتباطات اعلام شد

  ضرب​الاجل قوه قضائیه درباره فعالیت واتس آپ، وایبر و تانگو

  معاون اول قوه قضائیه در نامه ای به وزیر ارتباطات اعلام کرد:در اجرای دستور ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی ظرف مدت حداکثر یک ماه باید نسبت به فراهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز برای مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، وایبر و تانگو اقدام عاجل صورت پذیرد. در غیر این صورت قوه قضائیه در راستای وظایف ذاتی خود نسبت به مسدودسازی شبکه های اجتماعی دارای محتوای مجرمانه اقدام مقتضی را به عمل خواهد آورد.

 • آیت الله آملی لاریجانی:

  غرب خطر بازگشت دست پرورده خود را احساس می کند

  رییس قوه قضاییه گفت: تروریست در منطقه بویژه داعش و طالبان، زاییده حمایت های آمریکا و غرب است.

 • اژه‌ای:

  خبرنگاران واشنگتن پست همچنان بازداشت‌ هستند

  معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه، گفت: تغییری در وضعیت خبرنگاران واشنگتن پست ایجاد نشده و آنها همچنان در بازداشت‌اند.

 • معاون اول قوه قضاییه:

  دولت نباید در لوایح قضایی قوه قضاییه دخالت کند

  معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه دولت نباید در لوایح قضایی که قوه قضاییه ارائه می کند دخالت کند، اظهار داشت: نباید تحت تأثیر فضاسازی ها و جوسازی های بلندگوهای شرقی و غربی قرار بگیریم.

 • حکم «م ـ ر» قطعی شود جزئیات آن اعلام خواهد شد

  معاون اول قوه قضائیه گفت: حکم محکومیت م - ر به پرداخت جزای نقدی و حبس صادر شده اما هنوز قطعی نشده است و در صورتی که درخواست تجدیدنظر داده نشود جزئیات آن اعلام خواهد شد.

 • معاون اول قوه قضاییه :

  نگوییم مردم خوب را از بد تشخیص می دهند

  معاون اول قوه قضاییه گفت: بسیاری از جنبه هایی که از طریق فضای مجازی منتشر می شود مغایر با اخلاق است و دولت و حکومت در برابر این موضوع مسوولیت دارند و نباید بی تفاوت از کنار آن بگذرند.

 • محسنی اژه ای:

  محمد رضا رحیمی به حبس محکوم شد

  معاون اول قوه قضاییه در مورد پرونده " م. ر" (محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور در دولت دهم) گفت: حکم این پرونده صادر شده و ایشان به جزای نقدی و حبس محکوم شده است.