• برنامه‌های امروز نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ملی

  برنامه‌های امروز نامزدهای ریاست جمهوری در صدا و سیما اعلام شد.

 • جام‌جم در گفت‌و‌گو با کارشناسان آداب مناظره‌‌های انتخاباتی را مورد بررسی قرار می دهد

  آزمون اخلاق پشت میز مناظره

  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیش است و اولین مناظره‌های انتخاباتی بین نامزدها فردا ساعت 16 از شبکه یک و رادیو جوان به روی آنتن خواهد رفت. مناظره‌های انتخاباتی همیشه از جمله پرمخاطب‌ترین برنامه‌های رسانه‌ ملی و یکی از موثرترین شیوه‌ها برای آگاهی بخشی و جلب آرای مردمی بوده است.

 • نقش بی‌بدیل رسانه ملی در پژواک یک حماسه بزرگ

  انتخابات در نظام‌های سیاسی یکی از شاخصه‌های مهم پایداری یک نظام و پایگاه مردمی حکومت‌ها محسوب می‌شود. بنابراین ضرورت دارد اولویت تمامی جریان‌های سیاسی مستقل از این‌که چه کسی بر مسند ریاست جمهوری بنشیند، حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم باشد. در این میان صدا و سیما همچون گذشته نقش قابل توجهی در حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی ایفا کرده است.

 • حجت الاسلام رئیسی در گفتگوی ویژه خبری؛

  می‌خواهیم وضعیت اقتصادی را به نفع مردم تغییر دهیم

  نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه امروز مردم ایران از شرایط سخت اقتصادی رنج می‌برند گفت: مردم خدمت رسانی می خواهند و از دولت، بی حالی نمی خواهد.

 • عضو شورای نظارت بر صدا و سیما تاکید کرد:

  عدالت رسانه‌ای در پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها

  عضو شورای نظارت بر صدا و سیما تصریح کرد: برای هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری بیش از هزار دقیقه برای تولید برنامه‌های مختلف تلویزیونی اعم از تولیدی و مستند برنامه ریزی شده و همه این برنامه‌ها از عدالت، برابری و تساوی برخوردار است.

 • حضور محمدباقر قالیباف در صدا و سیما برنامه های انتخاباتی ریاست جمهوری

  عکاس: مهدی دهقان

  محمدباقر قالیباف از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز چهار شنبه با حضور در صدا و سیما به ارائه برنامه های اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و ... پرداخت.

 • نقش بی‌بدیل رسانه ملی در پژواک یک حماسه بزرگ

  انتخابات در نظام‌های سیاسی یکی از شاخصه‌های مهم پایداری یک نظام و پایگاه مردمی حکومتها محسوب می‌شود. بنابراین ضرورت دارد اولویت تمامی جریانهای سیاسی مستقل از اینکه چه کسی بر مسند ریاست جمهوری بنشیند، حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم باشد. در این میان صدا و سیما همچون گذشته نقش شایان توجه‌ای در حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی ایفا نموده است.

 • جدول پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری

  از امروز برنامه های تبلیغاتی 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.

 • حضور نامزدهای انتخابات در صدا و سیما+تصاویر

  نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در صدا و سیما ضبط برنامه های تبلیغاتی خود را آغاز کرده اند و همچنین از امروز پخش این برنامه ها بصورت زنده و تولیدی و بر اساس قرعه کشی انجام شده آغاز می شود.

 • امروز؛ پایان فرصت شکایت داوطلبان ردصلاحیت شده شوراها

  سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: فرصت ۱۰ روزه رسیدگی به شکایت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی امروز پایان می‌یابد.

 • عبدالله جاسبی ششمین مسافر تا پاستور

  در ششمین قسمت ویژه برنامه انتخاباتی «تا پاستور» که امشب ساعت ۲۳:۴۵به روی آنتن می رود، عبدالله جاسبی رییس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی حضور دارد تا درباره مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، انتخابات 29 اردیبهشت، و دانشگاه آزاد صحبت کند.

 • جهانگیری: انصراف نمی‌دهم/ خودم می‌خواهم رییس‌جمهور شوم

  اسحاق جهانگیری معاون رییس جمهوری گفت :تا حالا در زندگی‌ام انصراف نداده‌ام و از رقابت‌های ریاست جمهوری هم انصراف نمی‌دهم، خودم می‌خواهم رییس‌جمهور شوم.

 • از شبکه دو و همزمان از رادیو ایران پخش می شود

  امشب اولین گفت و گوی زنده نامزدهای ریاست جمهوری

  نخستین گفت و گوی ویژه با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری امشب از شبکه دو و همزمان از رادیو ایران پخش خواهد شد.

 • مشق خود باوری

  روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان نظام، قشرهای مختلف مردم و سفیران کشورهای اسلامی به موضوع انتخابات اشاره داشتند و تاکید کردند: ملت با حضور در انتخابات پیش رو، دشمنان اسلام و ایران را مأیوس خواهد کرد ضمن این‌که لازم است نامزدهای محترم به مردم قول دهند برای پیشرفت کشور و باز کردن گره‌ها، نگاهشان به خارج از مرزها نخواهد بود.

 • رئیسی: می‌توان یارانه را 3 برابر کرد

  نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در استان خراسان جنوبی گفت: صنعت ساختمان در کشور صنعتی است که بیشترین شغل را می‌تواند ایجاد کند؛ اگر صنعت ساختمان رونق پیدا کند شرایط برای اشتغال بهتر می‌شود.