• محمدعلی طالبی جوایز بخش بین‌الملل را درو کرد

  معرفی برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک

  برگزیدگان بخش سینمای ایران در آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی جشنواره کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شد. محمدعلی طالبی، کارگردان ایرانی با کسب ۳ جایزه در بخش بین‌الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را درو کرد.

 • «انارهای نارس» در راه سائوپائولو

  فیلم انارهای نارس به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی در بخش مسابقه سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم سائوپائولو کشور برزیل پذیرفته شده است و با فیلم‌های دیگری از سینمای جهان به رقابت خواهد پرداخت.

 • حضور تقوایی و بیضایی در جشنواره «فیلم کوتاه تهران»

  دبیر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران» از مروری بر آثار فیلمسازان نسل اول سینمای ایران همچون ناصر تقوایی، بهرام بیضایی، سهراب شهیدثالث، فرشید مثقالی و علی‌اکبر صادقی در این دوره از جشنواره خبر داد.

 • کیانو ریوز، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون در یک نقش متفاوت ظاهر می‌شود

  ماتریکس تروریست می‌شود

  کیانو ریوز پس از سال‌ها دوری از رسانه تلویزیون، دوباره به خانه قدیمی خود برمی‌گردد و نقش اصلی در یک مجموعه تلویزیونی را به‌عهده می‌گیرد.

 • مجری سرشناس تلویزیون پدر شد

  فرزند احسان کرمی مجری جوان تلویزیون ایران که این روزها اکثر وقتش را صرف تئاتر و بازیگری می کند، دیروز در بیمارستان لاله تهران به دنیا آمد و خداوند به او پسری به نام نیکمهر اعطاء کرد.

 • استقبال تماشاگران از «وروجک‌ها»

  بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی ساعت 19 و 30 دقیقه امروز با معرفی برترین‌ها در بخش‌های رقابتی سینمای ایران و بین‌الملل به کار خود پایان می‌دهد که تا روز پایانی این رویداد مهم، فیلم «وروجک‌ها» ساخته فرزاد اژدری با استقبال بالای مخاطبان کودک روبه‌رو شده و با صدرنشینی در آرای مردمی تا اینجا عنوان محبوب‌ترین فیلم جشنواره را از آن خود کرده است.

 • زندانی فلسطینی به اسکار می‌رود

  صنعت سینمای فلسطین که طی سال‌های اخیر فعالیت بین‌المللی خود را در سطح وسیعی افزایش داده است، فیلم انتخابی خود را برای حضور در رقابت‌های اسکار بهترین فیلم خارجی سال به آکادمی اسکار معرفی کرد.

 • تمام جهان مهمان نصف جهان

  بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی شامگاه جمعه با حضور هنرمندان، مدیران و مسئولان سینمایی، برخی مقامات کشوری و اصحاب رسانه در اصفهان به‌طور رسمی آغاز شد که حضور فیلمسازان 64 کشور و رقابت آنها در کنار کارگردانان ایرانی، توجه همه جهان را متوجه نصف جهان کرده است.