• جــادوگـران خنده

  129 سال پیش در چنین روزی، چارلی چاپلین نابغه کمدی سینمای جهان به دنیا آمد. کسی که نام و آوازه‌اش فراتر از سینماست و حتی خیلی از مردم ناآشنا با سینما هم به‌صورت گذری هم که شده فیلم‌های او را دیده‌اند یا دست‌کم نام او را شنیده‌اند. او شاید مشهورترین و محبوب‌ترین هنرمند تاریخ سینما میان نسل‌های مختلف باشد. چاپلین به کمدی مفهوم و غنا بخشید و آن را از سطح فیلم‌های صرفا خنده دار و سرگرم‌کننده فراتر برد.

 • گزارش جام‌جم درباره تازه‌ترین اثر سینمایی علیرضا داوودنژاد

  فراری؛ قعرنشین شـایسته

  به طور طبیعی انتخاب بعضی افراد جامعه برای گذراندن اوقات فراغت، رفتن به سینما و فیلم دیدن است، اما این که چه فیلمی را انتخاب کنند، سوالی است که در ذهن هرکسی که قصد رفتن به سینما دارد به وجود می‌آید.

 • نیکول کیدمن و فعالیت تازه تلویزیونی

  بازیگر مطرح در جست‌وجوی «علت بدبختی»

  نیکول کیدمن خشنود از موفقیت بالای انتقادی و هنری «دروغ‌های کوچک بزرگ»، پروژه بزرگ تازه تلویزیونی‌اش را آغاز می‌‌کند. مجموعه جدید تلویزیونی بازیگر اسکار گرفته سینما، «علت بدبختی» نام دارد. دیوید ای‌کلی و برونا پاپانرآ که دروغ‌های کوچک بزرگ را تهیه کردند، عوامل اصلی تولید علت بدبختی هستند. آنها که از بازی و همکاری کیدمن در این مجموعه بسیار راضی بوده‌اند، برای درام تازه‌شان دوباره سراغ او رفته‌اند و نقش اصلی داستان را به‌دست او سپرده‌اند.

 • جام جم آنلاین به مناسبت مبعث گزارش می دهد

  وقتی نور بر پرده نقره ای می تابد!

  اگرچه می‌توان از فیلم‌های بسیاری درباره پیامبرانی چون حضرت عیسی، موسی، یوسف، نوح، ابراهیم، یعقوب، سلیمان و داوود (ع) نام برد، اما تعداد فیلم‌هایی که درباره پیامبر مهربانی و خاتم انبیاء حضرت محمد (ص) ساخته شده بسیار اندک است.

 • پیامبر رحمت بر پرده نقره‌ای (اینفوگرافیک)

  اگرچه می‌توان از فیلم‌های بسیاری درباره پیامبرانی چون حضرت عیسی، موسی، یوسف، نوح، ابراهیم، یعقوب، سلیمان و داوود (ع) نام برد، اما تعداد فیلم‌هایی که درباره پیامبر مهربانی و خاتم انبیاء حضرت محمد‌(ص) ساخته شده بسیار اندک است.

 • نشست خبری جشنواره جهانی فیلم فجر

  عکاس: چاوش هماوندی

  نشست خبری سیدرضا میرکریمی دبیر سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر صبح امروز در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

  • خبری