• با علیرضا بدیع؛ شاعر ماه و ماهی درباره عید

  بهار، اول اسفند می‌رسد از راه ...

  متولد 1364 است و در بیوگرافی‌اش نوشته شده: شاعر، ترانه‌سرا، مجری تلویزیون و عضو شورای شعر و موسیقی صدا و سیمای خراسان رضوی. اما بیشتر مردم او را به عنوان شاعر، ترانه «ماه و ماهی» می‌شناسند که حجت اشرف‌زاده آن را خواند و هم خودش و هم علیرضا بدیع با آن به شهرت رسیدند.

 • «هفت روز و هفت ساعت» مستند- مسابقه جدید شبکه افق در نوروز پخش می شود

  غافلگیری با رالی ایرانی ـ لبنانی

  «هفت روز و هفت ساعت» یک مسابقه رالی جذاب و هیجان‌انگیز با حضور هنرمندان ایران و لبنان است که تولید آن در شبکه افق شروع شده و قرار است ایام نوروز از این شبکه و دیگر شبکه‌های سراسری روی آنتن برود.

 • موزیسین‌ها در سال جاری 1150 تک آهنگ منتشر کرده‌اند

  پایان راه آلبوم‌های موسیقی

  براساس آمار منتشر شده از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعداد تک آهنگ‌های منتشر شده نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و این را می‌توان مقدمه‌ای برای ورود موزیسین‌های ایرانی به شیوه ارائه مدرن موسیقی در ایران دانست. البته روند انتشار آلبوم ها، آلبوم‌های تصویری، نماآهنگ‌ها و همچنین کتاب‌های گویا با اما و اگرهایی روبه‌رو هستند .

 • گفت‌وگو با منصور علیمرادی، نویسنده

  دفــاع همزاد آدمی است

  بشر ذاتا خیالپرداز است و بشر واحه‌نشین هزار برابر بیشتر. منصور علیمرادی اهل جنوب است. جنوب کشور و جنوب کرمان؛ دورگه‌ای حاصل تلفیق خون یک عشایر و یک یکجانشین. مدتی روزنامه‌نگاری را پیشه قرار داده بود و مدتی شعر می‌گفت‌. گزارش هایش روایتی داستان‌گونه داشت و شعرهایش هم قصه‌هایی موزون بود که روایت می‌شد... منصور علیمرادی ذاتا راوی است.

 • یادواره قلم مقدس

  چهلمین روز درگذشت زنده‌یادحاج‌رضا مقدسی، روزنامه‌نگار تراز انقلاب اسلامی در مؤسسه اوج برگزار می‌شود.

 • دکتر علی عسکری در مراسم 48 سالگی دانشگاه صداوسیما:

  دانشگاه صداوسیما متعلق به انقلاب اسلامی است

  رئیس رسانه ملی با تأکید بر اینکه نگاه من به دانشگاه صداوسیما آرمانی است تا بتواند در جهان صاحب سخن باشد تصریح کرد: دانشگاه باید از جهت تکنیکی، علمی، هنری و فلسفه اسلامی و انقلابی در سطح جهان بدرخشد چرا که متعلق به انقلاب اسلامی است.