• گفت‌وگو با بهنام تشکر بازیگر سریال هفت سنگ

  کمدی انتخاب من نیست، مرا به این سمت بردند

  این شب‌ها و بعد از افطار مخاطبان بسیاری سریال «هفت سنگ» را تماشا می‌کنند. بهنام تشکر یکی از بازیگران اصلی این سریال است که در کنار فرناز رهنما، زوج خوبی را تشکیل داده و دقایق جذابی را برای مخاطبان پدید آورده‌اند.

 • رستگاری اسلامی، نفی خودخواهی

  به پدر و مادرت نیکی کن، همسایه‌ات گرسنه نباشد و حق یتیمان پایمال نگردد. به نظر می‌رسد اسلام تعهد فرد در قبال خانواده و جامعه را مدام گوشزد کرده است.

 • رمضان و ضرورت سیر به وحدت در جهان اسلام

  بیش از یک میلیارد و 500 میلیون نفر مسلمان یک ماه از سال را کم و بیش یکسان زندگی می‌کنند. وحدت عمل جهان اسلام در ماه رمضان جهانی را به نظاره وا‌می‌دارد، اما در این میان آنچه هنوز سودای بسیاری از پیروان رسول خاتم(ص) است وحدتی واقعی است.

 • جهان اسلام قربانی آرمان عدل

  این مذهب ـ که جوان‌ترین مذاهب دنیاست ـ فقهی ایجاد کرده که حس عدالت‌خواهی میلیون‌ها مردمی که زیر آسمان‌های سوزان آسیا و آفریقا و چند هزار نفر دیگر را که در کشورهای آمریکا زیست می‌کنند، اقناع می‌نماید... حالا موقع آن رسیده که دیگر خودمان را در دنیا تنها قومی ندانیم که عدالت را دوست می‌دارد یا معنای عدالت را می‌فهمد، زیرا کشورهای اسلامی در سیستم قانونی خود، رسیدن به این مقصد را نصب‌العین خود قرار داده‌اند. (رابرت هوگارت جکسون، دادستان اسبق دیوان کشور ممالک متحده آمریکا، مقدمه بر کتاب «حقوق در اسلام»)

 • با انوشیروان ارجمند و همه نقش‌های منفی‌اش

  محبوبِ منفورم!

  بعضی ماجراها را باید از آخر به اول تعریف کرد. باید از جایی گفت که مصاحبه تمام شده پا به خیابان گذاشته‌ای و مسیر زیادی را پیاده‌روی کرده‌ای تا به پرسش‌هایی که داشته‌ای و پاسخ‌هایی که شنیده‌ای فکر کنی.

 • 4 فیلم دیدنی، ‌عیدی زودهنگام سینما به مردم

  با اکران چهار فیلم جدید سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «امروز»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و «کلاشینکف» از امروز سینماهای تهران و شهرستان‌ها جان تازه‌ای خواهد گرفت و سینماداران می‌توانند بیشتر از روزهای گذشته روی استقبال تماشاگران حساب کنند.

 • (فیلم)

  گفت‌وگوی تنهایی با حداد عادل

  برنامه«گفتگوی تنهایی»شبکه چهار سیما شب گذشته (دوشنبه 30 تیرماه) با «غلامعلی حداد عادل»، رئیس فرهنگستان ادب و زبان فارسی، پنجمین رئیس مجلس شورای اسلامی ایران و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی گفت و گو کرد.

 • اخبار 14 شبکه یک

  ایران در تدارک راهپیمایی روز بزرگ قدس

  اخبار ساعت 14 امروز سه شنبه 31 تیر ماه 1393 شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران با عناوینی چون: قتل عام خانوادگی و حمله به بیمارستانهای غزه- تظاهرات رو به گسترش مردم جهان در محکومیت جنایات صهیونیستی - ایران در تدارک راهپیمایی روز بزرگ قدس را مشاهده کنید.

 • بدترین‌های زندگی از زبان مهراب قاسمخانی

  مهراب قاسمخانی یکی از طنزنویس‌های سینما و تلویزیون است که مردم از حاصل نوشته‌هایش خاطرات زیادی دارند؛ کارهایی مثل شب‌های برره یا پاورچین و... از آن جمله‌اند. او در گفت‌وگویی از بدترین‌های زندگی‌اش سخن گفته است.