• وقتی مریلا زارعی دست نداد! +عکس

  مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

 • با شهریار پرهیزگار، قاری و حافظ بین‌المللی قرآن

  در جوار قرآن، زندگی پوچ نیست

  این روزها سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در حال برگزاری است. اولین دوره این مسابقات پنج سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی طراحی و برگزار شد تا نشان دهد ایران اسلامی محوریت خود را بر اساس قوانینی که در کتاب آسمانی مسلمانان درج شده، پایه‌گذاری کرده است.

  • گفتگو
 • گفت‌وگوی جام‌جم با ریما رامین‌فر، همای «پایتخت»

  هما از من صبور تر است!

  هما نمونه کاملی از یک شخصیت مثبت است؛ عقل‌کلی که در شرایط سخت و بحرانی، نقی همه را به او ارجاع می‌دهد. این حجم از ویژگی‌های مثبت و هدایت‌های راه و بیراه خانواده‌اش می‌توانست میان او و مخاطب فاصله بیندازد و نقشش را به دوست‌نداشتنی‌ترین شخصیت سریال بدل کند.

 • هیراد، هورا!

  آن وقت‌ها که فضای مجازی اندازه امروز همه‌گیر نبود و در تعاملات و اتفاقات اجتماعی تاثیرگذار نبود، پر کردن سالن‌های کنسرت برای خوانندگان تازه‌کار اتفاق دشواری بود. چه بسیار مواردی که تهیه‌کننده‌های کنسرت با دوست و آشنا و رفیق سالن‌ها را پر کردند تا خواننده جوان در کارش جا بیفتد و برای خود مخاطب دست و پا کند. اجراهای اول اصولا می‌شدند اجراهایی که خیلی‌ها به اصرار حضور داشتند و البته خیلی‌ها هم از این فرصت استفاده می‌کردند و مفت و مجانی یک کنسرت موسیقی هم می‌رفتند.

  • اخبار
 • رونمایی از آخرین ساخته مجید مجیدی در جشنواره جهانی فیلم فجر

  آن سوی ابرهای بالیوود!

  انتظار سینمادوستان به پایان رسید و آنها در شب‌های گذشته به تماشای تازه‌ترین ساخته سینمایی مجید مجیدی نشستند.

 • رئیس رسانه ملی در آیین اختتامیه نخستین جشنواره مردمی برنامه‌های نوروزی صداوسیما تأکید کرد:

  همه دارایی ما مردم هستند و همه ما برای جلب رضایت آنان تلاش می‌کنیم

  رئیس رسانه ملی با قدردانی از زحمات برنامه‌سازان نوروزی صداوسیما اظهار داشت: همه دارایی ما مردم هستند و همه ما برای جلب رضایت آنان تلاش می‌کنیم و در این میان کسب رضایت بیش از 90 درصدی مخاطبان در نوروز 97 اتفاق مهمی بود که با همدلی خانواده صداوسیما حاصل شد.

 • در شب اختتامیه نخستین جشنواره مردمی صدا و سیما رخ داد:

  تجلیل از مخاطبان، تقدیر از هنرمندان

  آیین پایانی نخستین جشنواره مردمی صدا و سیما با هدف تقدیر از برترین‌های نوروز 97 و تجلیل از مخاطبان شرکت‌کننده در این نظرسنجی، امشب با حضور رئیس رسانه ملی، برنامه‌سازان و برگزیدگان در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

 • جام جم آنلاین گزارش می دهد

  خس خس سینه ، از کرخه تا اروند!

  سینمای دفاع مقدس، یکی از درخشان ترین ژانرهای سینمای ایران است. در این ژانر کارگردانان شناخته شده کشورمان فیلم های ماندگاری درباره مصائب و مشکلات جانبازان خلق کرده اند.

 • نمایشگاه عکس آلفرد یعقوب زاده

  عکاس: مصطفی صفری

  نمایشگاه «زیتون‌های زخمی» از آلفرد یعقوب زاده عکس هایی از مقاومت مردم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی، قاب‌هایی از زندگی جاری مردم مانند کشاورزی و دامپروری و یا مدرسه رفتن کودکان به معرض نمایش است.

 • رد پای آب

  عکاس: محمدرضا قاسمیان

  بحران آب جدی است! این را وقتی بیشتر می فهمیم که اسم استان گلستان هم در فهرست مناطقی که کم آبی تهدیدشان می کند می بینیم . استانی پربارش که حال و روزش این روزها زیاد خوب نیست.
  کم آبی گلوی این استان سبز را هم این روزها می فشارد و این فشار را بیشتر از همه افرادی که در حوزه های کشاورزی و دامپروری مشغول فعالیت هستند احساس می کنند.در نتیجه این اتفاق، بعضی شغلشان را عوض کرده و برخی از کشاورزان به کشت دیم و بقیه به حفر چاه های غیرمجاز روی آورده اند؛ اما حفر این چاه ها هم بی ضرر نبوده و باعث شده که آب آشامیدنی به خیلی از روستاییان نرسد.