stats
 • با آیت الله ممدوحی در سالروز رحلت آیت‌ الله خوشوقت

  همیشه یا در ذکر بود یا در فکر...

  سال 91 در چنین روزی آیت‌ الله عزیزالله خوشوقت به دلیل عارضه ریوی در بیمارستان ملک فیصل شهر مکه در 86 سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

 • سریالی اسیر تئوری‌ها

  بمبگذاری در دفتر حزب رستاخیز، اعدام انقلابی، نظام سرمایه‌داری، جریان ‌های سیاسی، مردم، آزادی، خلع سلاح و... شنیده شدن همه این واژه‌ها در مجموعه «رنج پنهان» نویدبخش تماشای یک مجموعه انقلابی بود که این شب‌ها روی آنتن شبکه یک است.

 • خاطره‌بازی جام‌جم با مجموعه «دزدان مادربزرگ»

  چند دزد و یک مادربزرگ مهربان

  روز عید غدیر خم بود و مادربزرگ که آینه و شمعدان و طاقچه‌ها را دستمال کشیده، حیاط و باغچه‌ها را آب‌پاشی کرده، لباس سبز سیدی‌اش را پوشیده و عیدی‌هایش را برای فرزندان و نوه‌ها در زرورق پیچیده بود، منتظر نشسته بود چشم به راه آمدن مهمانان. اما زنگ تلفنی که جای در به صدا درآمد، خبر از نیامدن یک‌یک مهمانان داد و مادربزرگ ماند و تنهایی....

 • گزارش جام‌جم از عملکرد 22 ساله مرکز پویانمایی صبا ، فرصت‌ها و موانع تولید انیمیشن

  در جست‌وجوی قهرمان‌های وطنی

  در کنار این همه قهرمان کارتونی از سیندرلا تا السا و باب اسفنجی تا بره‌ناقلا، حتی یک قهرمان، یک شخصیت کارتونی جذاب و دوست‌داشتنی وطنی نداریم که سهمی در خاطرات کودکی نسل‌های مختلف داشته باشد.‌ چرا؟!

 • «بچه‌های‌آسمان» در هند

  شاید اگر روبرتو بنینی، با نشان دادن آن پرچم آمریکا در صحنه‌های پایانی فیلم «زندگی زیباست» برای ایالات متحده خودشیرینی نمی‌کرد، اولین اسکار سینمای ایران به نام مجید مجیدی ثبت می‌شد و فیلم انسانی و تاثیرگذار «بچه‌های آسمان» می‌توانست برنده بهترین فیلم خارجی زبان در سال 97 باشد.

 • با حضور رهبر معظم انقلاب و در حسینیه امام خمینی(ره)؛

  مراسم عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد

  مراسم عزاداری شام شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 • واویلا ... مادرم زهرا

  نماهنگ زیبای " مادرم زهرا " را با صدای صادق طهرانی زاده کاری از گروه منجی کلیپ به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) مداحی شده است.