stats
 • گفت‌وگو با بهزاد پروین‌ قدس به بهانه سالگرد شهادت شهید حمید باکری

  جا مانده در مجنون

  سال 62 در چنین روزی، ایران یکی از بهترین جوان‌های خود را از دست داد؛ شهید حمید باکری یکی از مردان رشید و شجاعی بود که با فرماندهی شجاعانه و مدبرانه تا زنده بود از خاک و مرزهای کشورمان دفاع کرد.

 • گزارش جام‌جم از ساخت مجموعه جدید شبکه 5 سیما با موضوع محیط‌زیست

  «زندگی از نو» با طبیعت

  شکی نیست محیط‌زیست با همه انسان‌ها ارتباط دارد و این آب و خاک و هوا و زمین و درخت، سرمایه‌هایی هستند که نسل در نسل به ما رسیده و حفظ و نگهداری‌شان برای نسل‌های آینده لازم است. با این حال هنوز عده زیادی از شهروندان و افراد جامعه هستند که نسبت به چگونگی حفظ این گنجینه‌ها بی‌اطلاعند و از لزوم حفظ آن و چگونگی آسیب نزدن به این سرمایه‌ها آگاهی چندانی ندارند.

 • گفت‌وگوی متفاوت با عامرخان، ستاره مسلمان بالیوود

  نقش‌ها را با قلبم بازی می‌کنم

  یکی از سه خان بزرگ سینمای هند، نه‌تنها در داخل هند که در سطح بین‌المللی هم یکی از سرشناس‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران بالیوودی است. فیلم‌هایش در کنار شکستن رکوردهای فروش در جدول گیشه نمایش سینماهای هند، همین موفقیت را در کشورهای دیگر هم کسب و تکرار کرده‌اند. فیلم‌های عامرخان طبق یک سنت قدیمی در آخرین روزهای سال میلادی در ماه دسامبر به‌روی پرده سینماهای هند می‌روند.

 • محمدرضا آهنج، کارگردان فیلم «من یک ایرانی‌ام» در گفت‌وگو با جام‌جم:

  توصیه می‌کنم فیلمم را نبینید!

  محمدرضا آهنج بعد از بازی در فیلم‌هایی مانند «هراس»، «پرواز در نهایت» و «چشم شیشه‌ای» نقش دیگری را در این حوزه برای خود تعریف کرد و به عنوان کارگردان در سریال‌هایی چون «آسمان من»، «ملکوت»، «عملیات 125» و «به دنیا بگویید بایستد» خوش درخشید.