• علیرضا محجوب در گفت و گو با جام جم آنلاین تاکید کرد:

  ضرورت اجرای کامل قانون نظام جامع ایثارگران از سوی دولت

  نماینده مردم تهران، درباره مصوبات جدید دولت برای جانبازان در کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آنچه مصوب شد وصول درمان، مسکن و خدمات متعدد دیگری است که باید در اختیار جانبازان قرار می گرفت؛ برخی تصمیمات تکمیل سیاست های گذشته و بعضی دیگر تعیین مبالغ جدید، تعریف جدید و یا عناوین تازه است و امید داریم امکان عملیاتی شدن تمامی موارد وجود داشته باشد.

 • دکتر علی عسکری در افتتاحیه مسابقات قرآن کریم:

  هرکس که اهل قرآن است باید خود یک رسانه باشد

  رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه رسول خدا (ص) یک رسانه نورانی و پاک و قرآن نیز رسانه ای است که همه انسانها را تحت تاثیر انوار نورانی خود قرار می دهد تاکید کرد:هر کس که اهل قرآن است باید خود یک رسانه باشد ، رسانه ای برای دفاع از اسلام و از ولایت حقه الهی.

 • با دستور رییس رسانه ملی

  سازمان صدا و سیما فقط از پیام رسان های داخلی استفاده می کند

  با دستور رییس رسانه ملی و با توجه به اقبال گسترده مردم و دستگاههای مختلف از پیام رسان های داخلی و با هدف حفظ منافع ملی بخش های مختلف سازمان صدا و سیما فقط از پیام رسان های داخلی استفاده می کنند.

 • گشایش نمایشگاه آلفرد یعقوب زاده با عکس هایی از فلسطین

  این دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر که از امروز (پنجشنبه) آغاز به کار می کند، یک بخش جنبی با عنوان «زیتون‌های زخمی» دارد که روی نمایش فیلم‌های مهم از کارگردانان جهان با موضوع سرزمین‌های اشغالی تمرکز دارد. در همین ارتباط روز چهارشنبه نمایشگاهی از مجموعه عکس‌های آلفرد یعقوب‌زاده از نخستین قیام انتفاضه در ۱۹۸۷ تا قیام سال ۲۰۱۵ از فلسطین در گالری شماره 14 گشایش یافت. البته او که قرار بود در افتتاحیه نمایشگاهش حضور داشته باشد، به ایران نیامد.

 • به بهانه 31 فروردین سالروز درگذشت حمیده خیرآبادی

  مادر مهربان سینمای ایران

  در دهه پنجاه، در سال‌های دانشجویی، از طریق دوستِ دیرینم مجید مظفری که در کنارش در تلویزیون ملی ایران بازیگری می‌کرد، افتخار آشنایی با مادر مهربانِ سینمای ایران سرکار خانم حمیده خیرآبادی نصیبم شد‌. ویژگی بارزِ خانم خیرآبادی انسانیت پُرمهری بود که در اولین دیدار آدمی را مجذوب می‌کرد. جذبه‌ای که در تمامِ طول آشنایی و دوستی ما در جانم نشسته بود و گرمابخش زندگی‌ام بود.

 • بررسی معایب و مزایای برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران

  کوچ کتاب‌ها به شهر

  دهم دی سال گذشته در جام‌جم گزارشی درباره بازگشت نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از شهرآفتاب به مصلی منتشر کردیم؛ از زمان انتشار آن گزارش تا دوم اسفند که دوباره در همین صفحه سراغ این موضوع رفتیم، سکه ماجرای پرآب‌چشم بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور، چرخ‌ها خورده و دوباره روی خط، پایین آمده است؛ مصلی.

 • گوینده خبر تلویزیون عزادار شد

  المیرا شریفی‌مقدم در اینستاگرامش نوشت: مادربزرگ مهربان من به آسمان رفت. بی نهایت زیاد دوستش داشتم. مطمئنم بعد از سال‌ها تحمل بیماری و غم از دست رفتن پدرم، حالا به هم رسیدند و در آرامش خواهند بود. روحشان شاد.