• گفت و گو با حسین سلیمانی، بازیگر

  تلویزیون را خیلی دوست دارم

  معمولا بازیگرانی که از سنین پایین و در نقش های کودک و نوجوان در فیلم ها حضور دارند با افزایش سن کمتر شاهد درخشش و بقای آنها در عرصه سینما و تلویزیون هستیم، اما حسین سلیمانی از معدود بازیگرانی است که با وجود آن که در سن پایین وارد عرصه بازیگری شد و دقیقا ۱۳ ساله بود که در فیلم مهر مادری نقش آفرینی کرد همچنان و در روزگار جوانی در بسیاری از سریال های تلویزیونی ، شبکه نمایش خانگی ، سینما و حتی صحنه تئاتر او را می بینیم.

 • دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما،

  توسعه استان ها از اهداف رسانه ملی است

  رئیس سازمان صدا وسیما در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان با وی ، بر سیاست گذاری مراکز استانی این رسانه برای کمک به توسعه استان ها تاکید کرد.

 • فریبا نادری، بازیگر سریال «پرستاران»:

  امنیت تلویزیون را دوست دارم

  بعد از سال‌ها بازی در مجموعه‌های تلویزیونی گوناگون، به نظر می‌رسد که حالا دیگر بازیگری برای فریبا نادری حسابی جدی شده است. او که تاکنون در مجموعه‌هایی چون «آسمان همیشه ابری نیست»، «میلیاردر»، «چک برگشتی» و مجموعه پرمخاطب «ستایش» ایفای نقش کرده است، بتازگی با سریال تلویزیونی «پرستاران» مهمان خانه‌ها شده است و نقش یکی از پرستاران این مجموعه با نام محبوبه عزتی را ایفا می‌کند. نادری در این گفت‌وگو از تجربه بازی در نقش یک پرستار می‌گوید.