• واکنش خواننده پاپ به حواشی خوشحالی پس از گل در بازی هنرمندان:

  فوتسالیست حرفه ای بودم!

  خواننده پاپ کشورمان در واکنش به حواشی گلزنی در بازی فوتبال هنرمندان گفت:من فوتسالیست بودم.

 • اولین اثر مستقل صبا علیزاده

  یادهای پراکنده و ده تابلوی متفاوت در فضای الکترونیک و الکترو آکوستیک

  آلبوم «یادهای پراکنده» به آهنگسازی صبا علیزاده ٢۵آبان ماه در خانه موزه بتهوون رونمایی می‌شود. این آلبوم در فضای موسیقی الکترونیک و الکترو آکوستیک ساخته شده و شامل ده قطعه است که هریک روایتگر داستانی متفاوت خواهند بود.

 • محسن ابراهیم زاده خواننده کنسرت فینال لیگ قهرمانان آسیا

  خواننده جوان پاپ ایران که در سال‌های اخیر رشد و ترقی بسیاری داشت و یکی از چهره‌های محبوب حال حاضر موسیقی ایران است، روز شنبه در افتتاح بازی پایانی لیگ قهرمانان 2018 آسیا، در ورزشگاه آزادی اجرای زنده موسیقی خواهد داشت.

 • پنجاه سال زندگی با پینک فلوید+صوت

  برنامه پنجاه سال زندگی با پینک فلوید همراه با نمایش دو مستند درباره این گروه در برنامه ی یک ماه یک نشست، در پردیس سینمایی چارسو اجرا می شود.

 • سرنوشت مجوزهای نوازندگان و گروه‌های موسیقی خیابانی تهران به کجا رسید؟

  کوک و ناکوک یک قانون خیابانی

  قرار است نوازندگان خیابانی از این به بعد مجوز بگیرند. اتفاقی که البته در همه دنیا معمول است. نوازندگان به شهرداری‌های شهر خود می‌روند و مجوزی را دریافت می‌کنند که به آنها این اجازه را می‌دهد که در خیابان‌ها ساز بزنند. نوازنده‌های تهرانی هم به زودی با این قانون مواجه می‌شوند و برای اجرا و حضور در خیابان باید از وزارت ارشاد، پلیس و اماکن مجوز بگیرند، درست مشابه همان اتفاقی که در گرفتن مجوز قانونی برای انتشار تک‌آهنگ‌ها و آلبوم‌ها و همچنین کنسرت‌ها رخ می‌دهد.