• اطلاعیه ستاد جشنواره موسیقی فجر در پی حادثه پلاسکو

  پنج شنبه 30 دی 1395 17:41

  تمامی اجراهای به صحنه رفته در ششمین روز از برگزاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به حادثه دیدگان مجتمع تجاری پلاسکو تهران تقدیم می شود.

 • حکم دادگاه برای بازیگر سرشناس هندی +عکس

  پنج شنبه 30 دی 1395 13:30

  دادگاهی در هندوستان، سلمان‌خان بازیگر سرشناس هندی را از اتهام حمل غیرقانونی سلاح گرم تبرئه کرد.

 • شب ششم جشنواره؛ شب شور موسیقی +تصاویر

  پنج شنبه 30 دی 1395 13:21

  جشنواره موسیق فجر در حالی روزهای پایانی اش را می گذراند که به نظر می رسد اجرایهای پرشور و هیجان این جشنواره تازه در ابتدای راه است. بعد از اجرای خوب گیوم پره در روز سه شنبه، شب گذشته گروه سازهای کوبه ای ژاپن حال و هوای جشنواره موسیقی را تغییر داد تا دوستداران موسیقی حالا فارغ از همه بی نظمی ها و تاخیرها در سالن و ترافیک و معضل پارکینگ و آلودگی هوا در بیرون سالن حسرت به پایان رسیدن جشنواره موسیقی فجر را بخورند.

 • گفت‌وگو با حامی، خواننده

  معیار سنجش هنرمند تعداد فالوئرهای او شده است!

  پنج شنبه 30 دی 1395 08:29

  فریاد می‌زد «دلم گرفت ای همنفس، پرم شکست تو این قفس»، با ترانه دلنشین اهورا ایمان و با موسیقی به یاد ماندنی مرحوم بابک بیات.

 • شب پنجم جشنواره؛شور موسیقی در دی ماه آلوده تهران +تصاویر

  چهارشنبه 29 دی 1395 11:49

  جشنواره موسیقی فجر به روزهای پایانی اش نزدیک می شود، شب پنجم جشنواره اما همراه بود با اشک های حامد همایون و شعبده بازی نوازنده فرانسوی روی صحنه، شبی که گروه آهنگ نواختند و دی ماه آلوده تهران را بدرقه کردند.

 • حامد همایون خواند و گریست+تصاویر

  چهارشنبه 29 دی 1395 09:47

  اولین کنسرت رسمی حامد همایون خواننده پاپ شامگاه سه شنبه ۲۸ دی ١٣٩٥ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

 • ضیافت محمد علیزاده با حضور چهره های سرشناس+تصاویر

  چهارشنبه 29 دی 1395 09:11

  مراسم رونمایی و نشست خبری آلبوم «گفتم نرو» اثر «محمد علیزاده»، با حضور اهالی رسانه، عوامل تولید آلبوم و ستارگان عرصه هنر و ورزش برگزار شد.

 • ده ترانه ماندگار از خواننده ای که امروز متولد شد

  چهارشنبه 29 دی 1395 07:00

  امروز بیست و نهم دی، زادروز فرهاد مهراد است. خواننده ای که در آن روزگار مضامین ترانه هایش اجتماعی و سیاسی بود و با توجه به جامعه آن روز خیلی به دل مردم می نشست. صدای پرحجم و خش دار او همراه با سبک و سیاقی که تنها و تنها مختص خودش بود توانست هواداران بسیاری را به سوی خود جذب کند. ترانه های او هنوز هم میان پیر و جوان زمزمه می شود.

 • اشک و لبخندها؛ شب چهارم موسیقی به صبح رسید+تصاویر

  سه شنبه 28 دی 1395 11:51

  شب چهارم جشنواره موسیقی فجر هم به صبح سحر رسید، شبی که در آن میثم ابراهیمی و اشوان برای اولین بار صحنه جشنواره را دیدند و ارسلان کامکار روی صحنه اشک ریخت، علیرضا افتخاری بال درآورد! شبی که تاخیرهای بسیار در اجراها حوصله تماشاگران را سر برده بود؛ شب چهارم جشنواره اما با دوازده اجرا به صبح رسیده بود.

 • بازیگر زن جنجالی آمریکا مسلمان شد+عکس

  سه شنبه 28 دی 1395 09:40

  دیروز لیندسی لوهان، هنرپیشه 30 ساله امریکایی که از ستارگان جنجالی و معروف نیویورکی است، تمام عکس هایش در اکانت هایش در فضای مجازی را پاک کرده است.